Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wersja polska? F2P? Wymagania? System auto ataku i skilli?


Hard.Bass

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WItam serdecznie.
Chcial bym zagrac w tere ale nie wiem czy to dla mnie.
mam kilka pytan co do tery.
1.Czy jest wersja jezykowa polska ?
2.Czy jest to free to play / Pay to win / pay for play ?
3.Czy gra ma duze wymagania ?
4.Czy wbudowany jest ciekawy system autoataku i skilli ?

Opublikowano

WItam serdecznie.

Chcial bym zagrac w tere ale nie wiem czy to dla mnie.

mam kilka pytan co do tery.

1.Czy jest wersja jezykowa polska ? Nie ma,ale to nie robi problemu naprawdę.Moj angielski jest dość słaby a wszystkie misje robiłam bez problemu.

2.Czy jest to free to play / Pay to win / pay for play ? Free to play

3.Czy gra ma duze wymagania ? Na pewno musisz mieć dużo miejsca na dysku bo to zajmuje okolo 45 gb. Zresztą tutaj masz linka jakie są wymagania: http://www.mpcforum.pl/topic/863941-jak-rozpoczac-gre-w-tera/

4.Czy wbudowany jest ciekawy system autoataku i skilli ?Nie ma autoataku,każdy skill musisz samodzielnie używać i dobrze nim wtrafiać,ale myślę,że powinno Ci się to spodobać.

Opublikowano

1.Czy jest wersja jezykowa polska ?

Nie

2.Czy jest to free to play / Pay to win / pay for play ?

Gra jest darmowa. Na serwerach EU nie ma P2W, nie wiem jak na US sprawa wygląda.

3.Czy gra ma duze wymagania ?

Co to dla Ciebie znaczy duże? Dla mnie są przeciętne. Masz podane w FAQ w dziale głównym TERY.

4.Czy wbudowany jest ciekawy system autoataku i skilli ?

Gra jest non-target, skill'i jest masa, ich wygląd i animacje również są ciekawe. 

Gracz ma możliwość opracowania takiego combo, jakie mu się spodoba.

Pomagają w tym Glyph'y - czyli takie jakby rozwijanie / wzmacnianie skill'i.

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

hmm okey dziekuje wam za info. Bo szukam takiej wlasnie jakies gry fajnej z duzymi mozliwosciami rozgrywki a nie tylko iściu na resp mobow i zabijanie ich.
tak samo chcial bym by były fajnie przedstawione skile graficznie.

Opublikowano

hmm okey dziekuje wam za info. Bo szukam takiej wlasnie jakies gry fajnej z duzymi mozliwosciami rozgrywki a nie tylko iściu na resp mobow i zabijanie ich.

tak samo chcial bym by były fajnie przedstawione skile graficznie.

Z pewnością się nie zawiedziesz jesli chodzi o wyglad skilli jak i całokształt gry ;) !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...