Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

KIM?JAK?GDZIE? CZYLI POCZĄTKI #1


JutroBedePRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, 

 

mam prośbę możecie napisać kilka wskazówek co do gry dla początkującego TIBIJJJJJJJJJCZYKA. 

 

Tzn. 

 

Kim grac?

 

W jaki sposób tj. jakiś plan 1.

                                           2.

                                           3.

 

                                                itd.

 

z Góry dziękuje 

Opublikowano

Kim grać to odpowiem TObie łatwo

To zależy od twojego uznania

Knight, <- Tanker atak z Bliska itd

Paladyn <- Dystans 

Druid <- Rodzaj Maga który od któregośtam levela może uleczać i ma dobre czary.

Sorcerer < - Nie pamiętam jak się to piszę, Według mni jest to czarodziej typowo ze skilami atakującymi

 

 

Ps.

Ja osobiście bm polecał albo knighta albo Druta

League Of Legends,  Counter Strike (1.6, GO) 


 


Jeśli pomogłem zostaw Like. 

Opublikowano

1, Wbij 8 lvl na rookgardzie

2. Idz do wyroczni The Oracle

3. Wybierasz postac:

- Knight - Dobry cashmaker (zarobek), trzeba troche poskillowac, dobra mozliwosc grania bez pacc (premium), duzo hp, malo many, malo spelli (bez premium prawie wcale)

- Paladyn - Dobry cashmaker (ale nie taki jak knight), trzeba kupowac amunicje, troche poskillowac, dobry do gry bez premium, srednio hp i many, spelli tez ma pare

- Druid - Jest to profesja leczaca, dobrze expic druid/knight ew. druid/paladyn, wymaga troche kasy oraz pacc zeby szybko expic, jako jedyna profesja moze uzywac parali, malo hp duzo many, duzo spelli supportujacych

- Sorcerrerer - Mag, typowy DPS, mozna nim na prawde szybko wyexpic jesli ma sie pacc i troche gp, prawdziwa maszyna do zabijania, malo hp duzo many, duzo spelli atakujacych

4. Idziesz do Venore i expisz na trollach / swamp trollach do jakiegos 13 lvl.

5. Kupujesz Plate Set + nowa bron

6. Idziesz na Amazon Camp do 20 lvl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...