Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie alieny bić i co budować na koncie.


Rosół376

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Chciałbym wiedzieć jakie alieny bić aby dobrze rozbudować konto oprócz DK i kubików. Moje wyposażenie:

- statek:Goliath

- wyposażenie oraz jego poziom ulepszenia:3lf4 31lf3 16bo2 8 irysów (5 na 16 lvl ulepszone) 1 havoc 0 hercules. Apis 3/45 Zeus 0/45

- formacje dronów:Kredkowe i romb

- stan wrót:Alfa 1/34 Beta 33/48 Gamma 64/82 reszta 0.

- profil pilota:8pp  (technologia osłony 5/5)- PET: 8 lvl zbieracz surowców poziom 3 kamikaze poziom 2

- designy na statek oraz do dronów: 1 havoc na statki tylko z aukcji.

- ilość hal high-tech:1

- ilość uridium do wydania:23k

Chciałbym wiedzieć jaką najszybszą drogą było by zbudowanie konta aby miało Apisa z 15lf4 lub 9 havock (nie lubie zbierać palki)

Oczywiście za darmo jedynie premium.

 

Opublikowano

A powiedz mi dokładniej na jakiej mapie ?

 

Najlepiej na 5-2, gdy masz dobrą grupę masz dobre zarobki, gdy masz słabą to złe.

1377808813-U903831.png

Opublikowano

Zarabiaj urkę na pp bo 8 pp z twoim wypo to masakra.

A gdzie zarabiać ? Znajdź ogarniętą grupę i bij kuby/piratów/ lub alieny na 4-5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...