Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Prywatny server sfgame Odkryj Magiczny Świat Pełen wojowników ^^


junglesPARÓFKA

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://pszejks.superxd.pl/

Witam

Chciałbym zaprezentować  prywatny server SFGAME :)

NA START:

1000000000 GRZYBKÓW 

1000000000 ZŁOTA

EXP-EASY/4FUN

WOJOWNIK MA 50% w tarczy ^^ (nie pewne info) :D

CO ZOSTAŁO ODBUGOWANE:

|

LOCHY I WIEŻA (w 95%)

|

Mikstury

|

WC (co 24h dlatego ze dobre itemki dropia + dodaje % na epika u handlarzy :)

|

 

PLUSY

+

SZYBKI EXP!

+

SZYBKA  KASA :)

+

MOŻNA WEJŚĆ DO TOPKI :)

+

BOTY SA SZYBKO BANOWANE

+

WC

+

 

MINUSY :D

-

:( STATY PO 1 ROZDAJE SIĘ :(

-

 

 

STRONA SERVERA:

http://pszejks.superxd.pl/

ZAPRASZAM DO GILLDI TOP1

KRECIMY_PORNO

 

O REKRUTACJE PISZ DO Dudix3

albo na mpc  priv

 

TS3 PODAJE NA PRIV  JAK CHCIAŁ BY KTOŚ :)

100% EXP I ZLOTA GILLDIA :P

 

 

 

 

TOPKA CZEKA HIHI ^^

ADMINIE SERVERA MAM BUGA wpisujesz w gilldi /grzyby 1000000000000 i zabiera ci grzyby i masz na - a w gilldi jest ich w chuj :D

1390144171-U592769.png


Opublikowano

A teraz zadaje wam pytanie.

Nowy świat dzisiaj czy jutro ;p ?

I czy mogłbyś zmienić stronę serwera na

http://sfgame-private.url.ph

?

@edit

Zrobiłem że na start w gildi

Złota: 1000000000

Grzybów: 1000000000

Więc warto zadać pytanie czy warto używać buga którego opisałeś.

Na postaci jest tak samo.

Opublikowano

To twój serwer? Jeśli tak to czemu nie zrobisz swojego tematu??

Niewiem

On 1 założył temat więc :P

arghhhhh

Ledwie co uruchomiłem serwer i już zamknięty.

Lepiej przerobić grafikę i wtedy uruchomić.

:(

Opublikowano

No to może wymienię tutaj błędy [tak jak na każdym serwerze choć ich zapewne nie naprawicie]:

- Brak godła gildii

- Brak chatu gildii

- Brak lochów gildii

- Brak ataków/obrony gildii

- Błąd z wyrzucaniem członków z gildii

- Błąd z nominowaniem członka jako króla gildii

- Błąd z rankingiem gildii i salą chwały [pozycja na minusie]

- Brak premii środowiska

- Brak polskich znaków

- Brak pomocników w wieży

- Brak ekwipunku/lvl'owania pomocników

- Brak możliwości kupienia zwojów/wrzucania przedmiotów do kotła

- Premia gildii nie działa w lochach

- Brak możliwości czytania wiadomości w poczcie jeśli mamy więcej niż 15 wiadomości

- Wojownik ma 50% na blok [zawsze]

- Brak balansu klas

Opublikowano

xD
Życzę szybkiego zamknięcia serwera. Dlaczego? Bo jest chujowy jak barszcz.

#topic
Słaby serwer, nie zagram.

Opublikowano

xD

Życzę szybkiego zamknięcia serwera. Dlaczego? Bo jest chujowy jak barszcz.

 

#topic

Słaby serwer, nie zagram.

Słuchaj.

Po chuj ty raportujesz wszystkie serwery skoro innym to sprawia frajdę ?

I gówno nas wszystkich obchodzi o prawa autorskie

I wypierdalaj do działu mpc news.

 

Mam wyjebane na warny !

Opublikowano

xD

Życzę szybkiego zamknięcia serwera. Dlaczego? Bo jest chujowy jak barszcz.

 

#topic

Słaby serwer, nie zagram.

po po kiego chu** się tu udzielasz w ogóle.

wypierdU*** stąd jak coś nie pasuje.

 

 

 

TOPIC :

 

serwer spoko tylko jakiś limit cpu się pojawia po dłużej chwili gry.

Opublikowano

po po kiego chu** się tu udzielasz w ogóle.

wypierdU*** stąd jak coś nie pasuje.

 

 

 

TOPIC :

 

serwer spoko tylko jakiś limit cpu się pojawia po dłużej chwili gry.

Prawdopodobnie będę przenosił na inny hosting.

Tylko nwm jaki

Podajcie jakieś fajne oprócz ct8

Opublikowano

A co byście powiedzieli na vps ?

@edit

Zastanawiam się nad xaa.pl

@edit2

Zaraz przenoszę na superxd.pl

@edit3

Ahh

Chyba nic z tego

Z kasy mnie skurwysyny ojebali

Zapłaciłem hostingu nie ma.

Opublikowano

A co byście powiedzieli na vps ?

@edit

Zastanawiam się nad xaa.pl

@edit2

Zaraz przenoszę na superxd.pl

@edit3

Ahh

Chyba nic z tego

Z kasy mnie skurwysyny ojebali

Zapłaciłem hostingu nie ma.

@edit

Napisałem do nich może to coś da.

Opublikowano

Niewiem czy dzisiaj jeszcze będzie

Mój bank mi nie chce działać.

 

@edit

Jestem w trakcie przenosin na darmowy host

http://szejks.za.pl/

Minus jest taki że pojawia się reklama na dole ale można ją zwinąć

 

 

@edit2 jednak nie ten hosting

(Maksymalny rozmiar: 8 192 KB) w phpmyadmin.

ARGHHHHH

@edit3

Przenoszę na cba.pl

Opublikowano

Orientuje się ktoś jak naprawić błąd 530 Login incorrect. przy wejściu do ftp. ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...