Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie znacie gry online na słabego kompa?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema, przepraszam jesli to nie ten dział, ale znacie jakies fajne gry ONLINE w które mógłbym sobie pograć? ;P


Mój komputer:


- AMD Sempron 3400 TM 1.80GHz


- 2GB RAM


- NVidia GeForce 6100 nForce 420


 


Odpada:


- Metin2 (global i privy)


- Nostale (nudne)


- Leauge of Legends(gram, ale oprócz tego nic wiecej ;c)


- Rappelz


- World of Tanks(nie chodzi mi -_-)


- NFS World(laguje i P2W)


Chciałbym też żeby było dużo osób, i żeby gra nie była Pay2Win, czyli że płace realnym hajsem i wygrywam gre  ;)Siema, przepraszam jesli to nie ten dział, ale znacie jakies fajne gry ONLINE w które mógłbym sobie pograć? ;P


Mój komputer:


- AMD Sempron 3400 TM 1.80GHz


- 2GB RAM


- NVidia GeForce 6100 nForce 420


 


Odpada:


- Metin2 (global i privy)


- Nostale (nudne)


- Leauge of Legends(gram, ale oprócz tego nic wiecej ;c)


- Rappelz


- World of Tanks(nie chodzi mi -_-)


- NFS World(laguje i P2W)


Chciałbym też żeby było dużo osób, i żeby gra nie była Pay2Win, czyli że płace realnym hajsem i wygrywam gre  ;)


 


Mogą też być gry strategiczne. Podobne do Age of Mythology. :)


Opublikowano

Drakensang Online, a bo co?

650311402782440296730.jpeg

Mój PC:

 

CPU: I5 2500k I GPU: Sapphire HD7950 Vapor-X I PSU: be quiet! L8 CM 630W I MOBO: MSI Z77A G43 I RAM: Patriot 2x4GB 1600MHz I CASE: Fractal za 400zł NW

 

 

 

Opublikowano

@Skaciu

Drakensang jest podobno Pay2Win.

 

@Semyaz

Tego nie chce, grafika mnie dobija, i ogólnie nie lubie :D

 

@knockout

PoE zobaczę, Cabal także a Terrarie mam, po kilku dniach mi sie znudzila, gralem z kuzynem i doszedlismy do hardmoda ;P

 

@Neoxyh

Zobacze :>

 

Jakies inne propozycje?:>

 

@DOWN

Ktos juz pisal o Tibii, jak mówiłem, grafika mnie dobija, nie pisajcie tych samych gier >.<

Opublikowano

StarCraft: Brood War. Pay2play (5 PLN), skill2win. 

DarkOrbit. Free2play, ale wymaga platynowych nerwów, jeśli nie chcesz władować w grę ani grosza.

ㅈㅈ.

Opublikowano

Ether Saga Odyssey, Dragon Nest

 

W pierwszej grze na początku troche się pomęczysz, lecz w tej drugiej już od początku jest bardzo, ale to bardzo łatwo, do obu są serwery prywatne.

Opublikowano

Margonem, gram, nie chce mi sie expić ^^ , DarkOrbit mi sie nie podoba, Plemiona nie chce c:

Soldata wypróbuje, Ether Saga Odyssey także, Dragon nest to podobno szajs.

Opublikowano

Na słabego kompa to cs1.6 czysty klasyk lub mc. A na lepszego to cs:go , tera. Mozesz tez sprobowac wota i lola xD Tibia 4 story. Albo klasyk wolfstein xD

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Metin odpada, nie ma żadnych fajnych serwerów :C ( jak ktos zna Medium to PW, dużo graczy ) CS także, 4Story zobaczę, Aika Online też zobaczę, COD MW2 i Black Ops odpada, nie na tego złoma, Dota mi sie nie podoba, w LoL'a już gram, w Minecrafta pogrywam, niekiedy, ale samemu nudy ;p, WoT mi laguje >.<

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...