Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stoi I Bije Metina, Ho Spada Ale Nie Rusza Mieczem Pytanie :)


Dargon 

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy ktoś wie co to za hack jak np ktoś stoi, bije metina nie ruszając mieczem a HP spada. Jeśli ktoś wie to prosze o napisanie :)

Opublikowano

To Poprostu SH Na Szybkich "Obrotach" Np Wpisz W SH 8 I Juz :)

18922414.png

Moje dane w grach i aplikacjach związanych z internetem :

Gadu-Gadu 284938

Skype Mistrzsz

Steam Mistrzsz

Opublikowano

Słuchaj grałeś kiedyś na Attack Speed? Na plu po jego użyciu wywala a poza tym na szybkości ataku widac jak macha mieczem

Opublikowano

niee to jest normalny haczek tylko ustawiony na tzw auto atack wiem bo sam mam go i tez tak stoje tluke ^^ jego nazwo to [unfair-Gamers] M2 MultiHack v7.0 chyba pozdro

 

Opublikowano

@up nie : ] Tylko v7.1 Na v7.1 Cie nie cofa w mov max 5 w att 4.9

699633491.png

Moje %% : )

 

 

10%[V]

20%[V]

30%[V]

40%[V]

50%[V]

60%[X]

70%[X]

80%[X]

90%[X]

BAN [[XXX]

 

 

 

 

Jesli ci sie podoba moja sygna daj 5* i ++; ) i zostaw slad po sobie ^^

Opublikowano

Jest to najzwyklejszy sh.Np. taki MH 6.1 ustawisz w ataku na 2/3 i i tak nie widać jak lejesz przez to przestałem tego używać.MH6.1 i MH 7.1 działają.

League of Legends

Opublikowano

A powiem wam tylko tyle ze gowno wiecie xDD

 

Co do M.H 6.1 x2@up ma racje ale to nie sam MH bo ustawisz na 2 szybkosc ataku i wywali ;)

 

Wlaczasz MH dajesz szybkosc poruszania sie i ataku na 1.5 i dodatkowo zalaczasz D3D Hacka ;) i to cala magia xDD

W D3D Hacku jak ustawisz spada i szybkie bicie to nie wywala :P za to jak podczas zalaczonego hacka wsiadziesz/zsiadziesz z konia to crashuje serwer tak samo jak chcesz isc na inna mapke ;)

Opublikowano

Może padła już odpowiedź, ale jak by co to...

 

SH działa bez EB, ale wywala co około 10-20 sekund.

 

SH z EB działa i wyala średnio co 1-5 min.

 

Jednak na Metiny z SH nie opłaca się chodzić bo jak wywali to drop "znika" tzn. musimy od nowa bić, żeby mieć drop, a po kilku wywaleniach drop jest słaby :P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...