Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Sprawdzi ktoś czy dobrze skonfigurowalem automessage


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

O to cały plik:

 

#  ----------------------------------------------------
#  AutoMessage Configuration File
#  ----------------------------------------------------
#  Message Configuration:
#     Messages are handled in lists to allow for advanced customization!
#     Feel free to add color codes by using & in your messages!
#     To split a message onto multiple lines use the \n delimiter!
#     Lines starting with / will be run as a command!
#     To add single apostrophes into a message use ''.
#     For a complete tutorial go to http://dev.bukkit.org/server-mods/automessage.
#     If you are unfamiliar with YAML use the in-game commands: /am help
 
settings:
  enabled: true
  min-players: 0
  log-to-console: false
message-lists:
  default:
    enabled: true
    random: false
    interval: 10
    expiry: -1
    prefix: '&8[&cOgloszenie&8] '
    suffix: ''
    messages:
    - '&2Zyczymy wszystkim graczom milej gry na serwerze!'
    - '&2Wszystkie problemy pisac do administracji!'
    - '&6Wlascicielami serwera sa:LISANTE,Nameczko_PL,kiper998,Michcio,bartired i Kopinko'
    - '&6Zapraszamy do naszego ItemShopu --->xxx'
'
  vip:
    enabled: false
    random: false
    interval: 45
    expiry: -1
    prefix: '[&bPrefix&r]\n'
    suffix: ''
    messages:
    - 'This message will be displayed only to users with \nautomessage.receive.vip!'
Opublikowano

Tak jak tu kolega napisał 'Nikt nie sprawdzi czy dobrze''

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...