Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam 4 osób do Rankingowych rozgrywek !


ahr3px72

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.


Poszukuję 4 osób do grania Rankingowych rozgrywek 5 na 5. EUNE


Osobiścię jestem w  silver 2.

 

Szukam ludzi, gdzyż granie z ludźmi wybranymi do rozgrywki to totalne dno.

Myślę, że wiele z was gra dobrze i natrafiło się niejedno krotnie na przysłowiowego "Nooba" z drewna 6...
 

Aby nam rozgrywki toczyły się dobrze, potrzebne będą 2 rzeczy:
- Sprawny mikrofon.
- Program do rozmowy ( TeamSpeak3, Skype, VT - Jedno z tych wystarczy, napewno się dogadamy )

 

Post będzie edytowany wraz z Nickami osób które zaproponują współpracę.
Pod tematem prosze podać : swój nick z gry i linia jaką chcesz chodzić najczęściej. Jeśli masz skype to podaj swoją nazwę tutaj lub na pw. ( Ewentualnie w lol'u )

Linie :
     TOP :  WasilekPL
       JU NGLE : WOLNA

MID : WOLNA

          SUPPORT : WOLNA

ADC : WOLNA

 

Gdy znajdą się 4 chętne osoby do wspólnej gry, również wspólnie ustalimy nazwę TEAM'u

 

Przypomnę, że wymagany jest lvl 30 !

 

Przykład dla zainteresowanego ( KOMENTARZ )

 

1. NICK : JestemZainteresowany
2. LINIA : ADC
3. Skepy : Tak123321
( Jeśli nie chcesz podawać swojej nazwy tutaj, napisz mi ją na PW )

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...