Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

1.12.1 Nostalgeek PRE-TBC - Alternatywa dla ED.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

 

Przedstawiam Wam francuski serwer PRE-TBC - Nostalgeek!

 
 

OGÓLNE INFORMACJE

 

PATCH: 1.12.1

REALMLIST: set realmlist nostalgeek-serveur.com

 
Jest to serwer, który z pewnością jest jednym z lepszych serwerów prywatnych na tym patchu i jednym z najbardziej zaludnionych przez aktywną społeczność. Istnieje on od roku 2009 i jest od tego czasu nieustanie rozwijany. Zawartość PvE jest w całości dostępna i stoi na wysokim poziomie, o czym można się przekonać na ich kanale YouTube. Jeśli chodzi o społeczność PvP, to również jest ona wszechobecna dzięki zadowalającej populacji. Serwer posiada system śledzenia postępu gildii PvE. Jedyna poważniejsza wada serwera, to praktycznie całkowicie francuskojęzyczna populacja, przez co mogą pojawiać się problemy związane z komunikacją. Nie jest jednak tak tragicznie jak na jakimś rosyjskim serwerze gdzie po angielsku nie idzie się dogadać z kimkolwiek. Na pewnym polskim serwerze cudzoziemcy muszą zmagać się z Polakami i jakoś sobie radzą, dlatego wierzę, że my też sobie poradzimy. Ludzie są bardzo gościnni, o czym przekonałem się stawiając pewien temat na ich forum i raczej nie da się doświadczyć pospolitego chamstwa i znieczulicy, jak to bywało na serwerach Feenixa. Jak widać strona główna i forum wyglądają bardzo profesjonalnie i przejrzyście.
 
 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

 

MNOŻNIKI: Brak (Blizzlike).

PING: Bardzo niski.

ŚREDNIE ZALUDNIENIE: 600-800.

DZIAŁANIE KLAS: Nieznane.

DZIAŁANIE PVE: Bardzo dobre.

DZIAŁANIE BG: Bardzo dobre.

SKLEP SERWEROWY: Wizualne pierdoły, złoto, wyszkolenie posługiwania się bronią, poziomy (maksymalnie do 56-go z początkowym, "samoróbkowym" sprzętem, który znika po 3-ech dniach).

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...