Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zmienić? FIFA 14 Bundesliga & BPL


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

<-- Reklama

Część gry (FIFA 13/14/World): FIFA 14

Link do składów:

  1. http://www.futhead.com/14/squads/11362192/
    
  2. http://www.futhead.com/14/squads/11362209/
    

Platforma: PC
Maksymalna, ostateczna cena nowego składu: ---
Formacja(Ta sama/Inna, jeśli tak to jaka): ---
Ulepszony skład może być hybrydą(Tak/Nie): ---
Gracze do wymiany w składzie(Dowolni/Nazwy piłkarzy):

  1. ŚPO - Cazorla VS. Rooney | ŚPD - Fellaini VS. Ramires | PO - Walker VS. Richards
  2. N - Aubameyang VS. Mandzukić | PP - Farfan VS. Błaszczykowski

Czego oczekuję: Ocenienia, który z tych wymienionych zawodników będzie lepszy. Formacja, w której grają to: 4-1-2-1-2

77512f97859e.jpg

Opublikowano

 

  • Rooney
  • Ramires
  • Walkr
  • Aubameyang
  • Błaszczykowski

 

Tak myślałem. Ale mam pewne obawy.

  1. Rooney - super zawodnik, grał u mnie jak oczekiwałem, ale Santi Cazorla równie dobrze Strzelał jak i Asystował. Był drugi w golach i 1 w asystach. Co do Rooney'a to nie uważasz, że pracowitość H/H w ataku i obronie to nie jest dobry pomysł jak na ŚPO ??
  2. Ramires - mówiłeś ostatnio Fellaini. Też mam obawy co do Ramiresa bo często go nie ma w defensywie.
  3. Walker - Yeah ! Tak myślałem ♥
  4. Aubameyang - ok, ale teraz Mandzukić ma świetnie główki, a ja chciałbym aby ktoś z Lewym na Ataku stał. To jak myślisz, Auba lepszy ?
  5. Błaszczykowski - ok, też tak myślałem.

77512f97859e.jpg

Opublikowano

Ramires + Rooney poradzą sobie.

a co z tym Aubameyang i Mandzukić ?

 

miałem obu i grali jak cioty :D

Teraz dałem Myśliwego Mandzukiciowi O_O

77512f97859e.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...