Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd połączenia z serwerem - MokryRychu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema mam problem z wejsciem na serva na strone wbijam lajtowo sciagnalem działajacego clineta po wybraniu ch nie mg wejsc na zadne blad polaczenia z serwerem gdy wpisze obojetnie jakie passy np; L: sdfningd:H sfdjsfnisfn wyskakuje nie prawidlowa nazwa konta lub haslo pomoze ktos?

Opublikowano

Upewnij się, że serwer działa, może jest wyłączony(przerwa techniczna, coś w tym stylu).

Wyłącz zaporę i antywirusa bo mogą blokować połączenie z serwerem.

Polecam dodatkowo wszystkie niepotrzebne programy wyłączyć.

Opublikowano

Sprawdź czy nie dawali jakiś łatek do klienta, możliwe że nie pobrałeś.

Opublikowano

Ja mam ten sam problem, a klienta pobrałem nowego i łatkę też bo był bug na pierścień tp. Wczoraj jeszcze było przez chwile że zostanę połączony i po jakimś czasie brak połączenia, a teraz to od razu brak połączenia i strona nie działa.

Opublikowano

Ja mam ten sam problem, a klienta pobrałem nowego i łatkę też bo był bug na pierścień tp. Wczoraj jeszcze było przez chwile że zostanę połączony i po jakimś czasie brak połączenia, a teraz to od razu brak połączenia i strona nie działa.

 

Dziwne, że nawet strona ci nie działa.

Spróbuj wyłączyć zaporę i antywirusa, coś musi blokować połączenie.

Masz router?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...