Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka awansów, zapowiedź zmian i info o konkursie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 141
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gratulacje ;)

Co do konkursu ~ szkoda, że w regulaminie nie było ani słowa, że nie można wypisać więcej niż 2 slogany ;\

No ale nic, życzę powodzenia wszystkim którzy odnaleźli i zastosowali się do postu Makin'a ;)

 

Spokojnie, podchodzimy do tego w ludzki sposób ;))

EXPmIpC.gif

Opublikowano

Gratuluję.

 

Gratulacje  ;)

Co do konkursu ~ szkoda, że w regulaminie nie było ani słowa, że nie można wypisać więcej niż 2 slogany ;\

No ale nic, życzę powodzenia wszystkim którzy odnaleźli i zastosowali się do postu Makin'a  ;)

 

Trzeba było przeczytać temat od deski do deski c:.

 

 

Spokojnie, podchodzimy do tego w ludzki sposób  ;))

 

Troche nieludzkie będzie jak ktoś wywalił 10 sloganów a wygra a ci którzy się zastosowali nie wygrają (Mniej sloganów teoretycznie mniejsza szansa)

681731482015096381754.png


Czytaj uważnie, masz Boga na linii.


 

Opublikowano

Tak czy siak Miszczu za swoje zachowanie nie zasłużył na rangę, ale k.

Gratki Antix, ale i tak należy Ci się admin.

 

 

Świętoszek się odezwał. Po za tym tylko kolor mu się zmienił.

 

Płacz gdzie indziej :)

Opublikowano

Tak czy siak Miszczu za swoje zachowanie nie zasłużył na rangę, ale k.

Gratki Antix, ale i tak należy Ci się admin.

 

Świętoszek się odezwał. Po za tym tylko kolor mu się zmienił.

76561198001815076.png
Opublikowano

Biedny @Antix , nie skomentuje tego, czego wam jest winny, że nie wpuścicie go na tego admina? Nie rozumiem. @Wilczek pracuje już długo i sumiennie, więc zasłużone.

Opublikowano

Wilku WDZ, gratulacje :D Szkoda tylko Antixa, chłopaczyna zapracował na tego admina :P

 

gz miszczu

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Opublikowano

Czyli Antix dalej będzie robił jak wół. Dajcie mu tego admina, no proszę :(

 

Gratulację, życzę powodzenia w konkursie.

No właśnie, może być koordynatorem GM'ów na stanowisku Admina. Naprawdę tak nie chcecie dać mu tej rangi? Tak bardzo go nie lubicie bo jak nie to to co?

sstwc.jpg

Opublikowano

No właśnie, może być koordynatorem GM'ów na stanowisku Admina. Naprawdę tak nie chcecie dać mu tej rangi? Tak bardzo go nie lubicie bo jak nie to to co?

Po prostu brak miejsc ;) 

 

 

I dzięki za miłe przywitanie, postaram sie na nowym stanowisku dac jeszcze więcej z siebie ;) 

1388363882-U262029.png
Opublikowano

Dziś szybko i bez specjalnych obrazków informacyjnych, ponieważ więcej info zostanie podane w niedalekiej przyszłości.

~~ 3-4 tygodnie

 

Chcesz mieć darmową uługe montażu/wysyłkę na morele.net albo techplanet.pl? Wejdź tu!

Opublikowano

No właśnie :D A po GM Koordynator będzie GM Koordynator całego forum.

                                                                            87225705356827008866.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...