Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mine-Duet vs Survival | Odc. 3 Farma city cz.2


Gwiazda156

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przepraszam, ze zwracam uwagę... Czy mółbyś przedstawiać się bez tego numerka? Intro profeska i z pomysłem a potem wyskakuje Gwiazda sto pięćdziesiąt siedem. Odcinek obleci. Mc oglada sie juz chyba tylko dla rozmowy miedzy dwoma graczami

Opublikowano

Przepraszam, ze zwracam uwagę... Czy mółbyś przedstawiać się bez tego numerka?

 

Ok następne odcinki będą bez numerków hehe :) 

Opublikowano

Dziekujemy za rade. Juz bedzie bez numerkow. A co do MC my po prostu gramy sobie survival a przy okazji chcemy zaciekawic tym ludzi ktorzy chca pograc lecz PC nie pozwala Im na to wiec po ogladaja :) 
Juz sie up'a nastepny odcineczek niestety bez naszego glosu ale on bedzie przyspieszony z poczatkami pod ziemia :) Mysle ze wam sie spodoba :)

Opublikowano

Odcinki z serwerow nie wiem czy bedziemy nagrywac. Jeszcze sie zobaczy. Jesli jakis serwer nam sie spodoba moze bedzie z niego cala seria lecz nie bedziemy sie sprzedawac jak inni znani YouTuberzy.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Poprawiacie sie ;) widze progres pod kolejnymi filmikami. Życzę zdrowia bo w ostatnim coś kaszleliście :D

Tak tak nie wolno byc chory krecic filmik to mozna jedynie w zime gdy jest snieg a oglada sie go wieczorem w kocyku to jest atmosfera :D

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...