Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dodanie ikonki i usunięcie podświetlenia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym poprosić jakąś osobę o dodanie mi eq na pas chodzi tutaj tylko o ikonkę graficzną w miejsce gdzie jest pas jak na pokazanym ss'y 

http://scr.hu/137d/i72ws

Plik windows.dss do dodania ikonki na pas

http://www.multiupload.nl/Y27OS2OLUK

Skan:

 https://www.virustotal.com/pl/file/d8a085c2709dd9009c59cc932a9d5d71220d8466c76493a4e4c17f9987e5ca15/analysis/1399385631/

Oraz o usunięcie podświetlenia dla królestwa żółtego i niebieskiego oraz ich flag ponieważ będe robił 1 królestwo którym będzie czerwone 

 

Plik introempire.dds do usunięcia podświetlenia i flag

http://www.multiupload.nl/N2T69O58H7

Skan: 

https://www.virustotal.com/pl/file/d328e88c15f27938c58ef963483ce73afa4bed63642e7d7f2fc7896d3e922729/analysis/1399385897/

Za pomoc daję limit plusów ponieważ ja sam nie mogę dodać nie mam żadnego programu graficznego i w najbliższych dniach nie będe miał a bardzo mi jest to potrzebne 

 

                                                                 thevis_5381c71cdd6a3.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...