Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Limit 255 levelowy został zniesiony :)


boooooo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po co wy się tak szarpiecie z tymi lv ? po co komu np 500lv ? popieram tego co wyżej napisał o tym że trzeba by było dodać jakieś skile czy coś
by te lv miały jakiś sens. zróbcie jakiś system jeszcze do tego to wtedy można się pochwalić heh

Opublikowano

Limit bajtowego lvla upadł w styczniu. Podobnie jak yang i wszystko inne :)

 

Śmiem stwierdzić, że nawet w sylwestra już zostało to zrobione.

0LsM05U.png

Opublikowano

Śmiem stwierdzić, że nawet w sylwestra już zostało to zrobione.

Idąc dalej, skoro niemcy mieli src już game 2089, to pewnie ze 2 lata temu już było to zrobione.


 

Opublikowano

Idąc dalej, skoro niemcy mieli src już game 2089, to pewnie ze 2 lata temu już było to zrobione.

Skad wiadomosc, ze maja src game 2089?

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Specjalista
Opublikowano

Dziwna sprawa,bo niektórzy tu piszą że to nie pasuje do gry,lecz jakby od samego początku na privach było po 500lvl+ to by to pasowało.

Tak samo jak z świętami,jakby ktoś wymyślił że na Wielkanoc jest mikołaj a na śwęta zając o.O ...

 

@top dobra praca,mimo że jest src to wielu ale to wielu użytkowników nie umie z niego jeszcze korzystać.

Pozdrawiam.

Pomogłeś,pomogę kiedy tylko brachu mogę!

 

graphic.png

 

Opublikowano

Dziwna sprawa,bo niektórzy tu piszą że to nie pasuje do gry,lecz jakby od samego początku na privach było po 500lvl+ to by to pasowało.

Tak samo jak z świętami,jakby ktoś wymyślił że na Wielkanoc jest mikołaj a na śwęta zając o.O ...

 

@top dobra praca,mimo że jest src to wielu ale to wielu użytkowników nie umie z niego jeszcze korzystać.

Pozdrawiam.

Lvl 500 spodobalby im sie, tylko sami jeszcze o tym nie wiedza. Np. Taki xenox, duzo ludzi ma max lvl i zamiast sie pvpowac miesiacami mozna by było zdobywac eq na nowe moby do expa i od czasu do czasu mozna by expic i tak wbijac wieksze lvl, nie mówię tu o nieprzespanych nocach tylko expienie dla przyjemności albo czasami z nudow.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

hmm... zróbcie serwer na np. 800lvl max i dodajcie masę broni i zbroi :)

Zobaczymy ile ludzi będzie na serwerze :P

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

Tak na pierwszy raz dac max level 300, a gdy ludzie wbija juz taki lvl to podniesc o iles tam + nowe questy i eq. Chyba nie byloby tak zle :P

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Tak na pierwszy raz dac max level 300, a gdy ludzie wbija juz taki lvl to podniesc o iles tam + nowe questy i eq. Chyba nie byloby tak zle :P

Wtedy bylaby zbyt duza przewaga starych wyjadaczy nad nowymi osobami .

 

Srij9JT.png

Opublikowano

Wtedy bylaby zbyt duza przewaga starych wyjadaczy nad nowymi osobami .

Czy ja wiem, wyzsze lvl na nowe expowiska, a nizsze na expowiska z nizszym lvl, a ze w miastach mogliby sie zabijac to jakos by sie ogarnęło :p

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Swoja droga nie wiadomo jak zachowa sie klient przy wiekszej ilosci osob.Nie generuje bledow?

Dlaczego miałby generować jakieś błędy? Client jak client, a pliki jak pliki. Tylko z zwiększonym limitem lvl.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...