Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[RzeZnia] JAILBREAK [Mafia | Sklep][S/VIP] Free VIP 23:00 - 11:00


eMuś aka Emil

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to powiem tak.

Miła atmosfera, spoko mordki zawsze jest ktoś kto rozbawi cały serwer<3<3<3

Nie ma totalnego bezruchu<3<3<3

Dużo zabaw do wyboru z menu sajmona<3<3<3

Taka dynamika w grze bo mapa trwa 25min a nie zamulanie przez 40min lub więcej na jednej mapie:-D

Dużo konkursów bo steam z cs/svip/vip droga nie chodzi

Serdecznie zapraszam na dobry budyń

Opublikowano

Dokładnie tak jak napisał ziomek wyżej. Dodam jeszcze, że można sie dobrze bawić.

 

 

 

Zapraszam na zabawe "Mafia", i do wspólnej gry też :-) Wejdź, nie pożalujesz :D

Opublikowano

Serwer posiada unikatową atmosferę, której na pewno nie znajdziecie na innych JB, ludzie dobrze się dogadują co współgra z celami jakie nam wyznaczono, czyli w buntowaniu się! A jeśli znudziło ci się współpracowanie ze współwięźniami możesz łatwo dokopać im podczas licznych zabaw, które są dostępne na serwerze  B)

Częste konkursy, maratony, turnieje dostarczają dodatkowej rozrywki i zachęcają do dalszego grania.

Admini zawsze aktywni pilnują porządku i ładu, aby jeszcze lepiej wam się grało! Wejdź a na pewno nie pożałujesz!  :rolleyes:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...