Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie głośniki do 170zł


tabi0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak w temacie, szukam głośników do 170zł, maks 200, ale już nie więcej, myślałem nad tymi, ale nie wiem czy są dobre i zwracam się do Was użytkownicy o pomoc ;)

http://www.saturn.pl/strefa-connect-katowice/glosniki-creative-sbs-a520,id-47291
http://www.morele.net/glosniki-komputerowe-tracer-code-2-1-traglo43790-603253/

Głośniki miałyby służyć do głośnego słuchania dubstepu i niekiedy rocka bądź metalu. Oczekuje też w miarę przyjemnego basu :) Jeżeli ktoś ma któreś z wyżej wymienionych głośników prosiłbym o opinie :) Bardziej preferuje odbiór osobisty w Saturnie w Silesia City Center, albo Conectcie w Galerii Katowickiej, ewentualnie w Gliwicach, albo Mediamarkcie na 3stawach, ale może też być wysyłka online ;)

Opublikowano

W takim budżecie nie kupisz nic 'przyzwoitego' z basem i jeszcze 2.1

Wchodzą w gry używki z allegro ? System 2.0? Będziesz bardziej zadowolony za marne podróbki 2.1 :)

graphic.png
Opublikowano
Głośniki miałyby służyć do głośnego słuchania dubstepu i niekiedy rocka bądź metalu. Oczekuje też w miarę przyjemnego basu  :)

 

W tym budżecie ani nie będzie głośno, ani basowo.

 

Jak mają być 2.1 w tym budżecie to z własnego doświadczenia proponuję używane logitechy Z3 lub Z4, spokojnie powinieneś do 150zł dostać. Satelity w porównaniu do nowych plastików robią wrażenie, sub dzięki membranie pasywnej daje zdecydowanie niższy bas niż te pudełeczka co teraz robią.

Opublikowano

Kup głośniki najlepiej 5.1 mam sam sprowadzane z Francji z przed 8 lat (70w) mają bass porządny (35w).

te wyglądają na przyzwoite jeżeli chcesz 2.1 

http://www.morele.net/glosniki-komputerowe-creative-inspire-t3300-2-1-51mf0415aa000-532710/

ja bym brał osobiście 5.1 i po montował na rogach w pokoju 

Czy ty widzisz budżet ? W takim budżecie nawet porządnego 2.1 nie będzie..

Jeśli znajdziesz takie używane :

 

http://www.scan.co.uk/products/microlab-solo-6c-bookshelf-stereo-speakers-100-watt-65-subwoofer-and-1-tweeter-remote-control

Będziesz zadowolony ;)

graphic.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...