Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Tekst] kolozmetka vs TeNzHasztagiem


kolozmetka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

                   1390926881-U173186.png


 


Wyzywający : kolozmetka


Wyzwany : TeNzHasztagiem


Wstawianie prac do : 5 dni 


Głosowanie do : 1 tyg.


Tematyka : Do Śmierci


Notatka : Jeśli bierzesz napisz w temacie. ( 16 wersów )

Opublikowano

Do smierci jeszcze bardzo daleka droga.

Jestem za mlody by isc juz do Boga.

Nie boje sie jej bo wiem ze kiedys stawie jej czola.

Pokaze ze jestem jak #Golota

Nie boje sie niczego nie straszna mi nawet ona.

Jesli sie pojawi to wiem ze ją pokonam.

Poradze sobie z nia i zniszcze ja jednym ciosem.

Pokaze ze jestem jak 100% czlowiek.

Nic nie jest mi straszne i nigdy nie bylo.

Moje zycie przez pewien czas sens stracilo.

Smierc nadchodzi idzie po nas zbierajac po drodze zniwo.

Nie wiemy kiedy przyjdzie nie wiemy kiedy nas porwie w pieklo.

Tartar sie zaczyna dopiero wtedy gdy spojrzymy w niebo.

Po jakims czasie wlasnie tam skonczymy siejac zaraze i terror.

Bedzie tak zaczniemy zywot wsrod innego swiata.

A smierc czeka i stoi i kazdego dnia powoli niszczy , dopada.

Opublikowano

Sory, że napisane na odpierdol, ale nie mogłem odnaleźć się w temacie 

 

 

Do śmierci będę niewierny, bo nie wierzę w Boga,
Nie widziałem nie uwierzę, dowód istnienia mi pokaż.
Mam wyjebane w kościół, chcą tylko hajsu pedofile,
Odprawiane msze na pokaz, będę mógł to zabiję.
Do śmierci będę uważał, że w Polsce nie będzie lepiej,
Pojawią się nowi debile, jak dzisiejszy rząd odejdzie.
Taki kraj, tak już będzie, marny hajs, dla nich więcej,
Jakbyś się nie starał, w Polsce wszędzie spotkasz nędze.
Do śmierci będę pewny, ideałów tylko swoich
Nie wjebią mi do głowy nic, a i tak większość się boi.
Nie zmienię przekonań, jestem trudny do skumania,
Nie miej mi za złe, jak się nie połapiesz w punchach.
Do pierdolonej śmierci, będę walczył tylko o swoje,
Może jestem samolubny, ale robię to, bo mogę.
Nikt mi niczego nie zabroni, będę taki sam do śmierci,
Nie muszę po hajs gonić, nie potrzebuję pieniędzy.
Opublikowano

 

v8dfg6.jpg

 

 

 

 

Ten obrazek tak dla podkreślenia tego jak zgniłem z tematu.

 

A głos na tego z hasztagiem za dobre podejście, kolozmetka twój tekst się trochę kupy nie trzyma xD

 

 

 

@@edit

 

Nie wiem, co wam przeszkadza, że pisane na odpierdol, rap ma być zabawą czy pracą?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...