Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Oszukać Item Shop Na Priv Serwerach?


Gość maxiandy11

Rekomendowane odpowiedzi

Gość maxiandy11
Opublikowano

Witam Jest Jakiś Sposób żeby oszukać Item shop na privach ?

Gość maxiandy11
Opublikowano

A powiesz dokładnie jak to zrobić ?

Opublikowano

Oj tego bugu nawet nie pamiętam może ktoś podać instr. pokolei ? bo qmpel mówi że jest bug z SM a w IS są kd 80% item który jest warty 1kkk hwangi i święte itp.

MOJE POSTACIE:

 

 

 

tmyt2 Woj body 89 lvl OFF

tmyt2 Surka Wp 92 lvl i rośnie OFF (miał śmiercio +9 :) )

tmyt2 Ninja dagger 91 lvl OFF

csyt2 Ninja dagger 97 lvl OFF

csyt2 Surka WP 101 lvl OFF (skradziony)

yt2game szaman smok 89 lvl OFF

yt2game woj mental 93 lvl OFF

sdlongju bm 86 lvl OFF

DongLve dagger 81 lvl OFF ;p

DongLve szaman smok 84 lvl OFF

DongLve szaman Healer 87 lvl OFF

DongLve Woj body 90 lvl OFF

KXmetin szaman healer 98 lvl OFF

Diwang Woj body 82 lvl ON

Diwang sura BM 79 lvl ON

 

 

 

 

Gość maxiandy11
Opublikowano

Mam opere i co mamm zrobic przykladowy server www.734f.com co mma zrobic

Opublikowano

Chyba to tak się robi wchodzisz na opere później pożądana strona IS później prawym przyciskiem myszy klikamy byle gdzie i wybieramy Pokarz źródło strony i tam jak jest ilość SM np: 100000 to zmieniamy na 999999999.. i zapisujemy.

beztytuu2aaa.png
Gość maxiandy11
Opublikowano

Eh mi nie dziala na 734f.com na menghua coś tam też nie wiecie może gdzie zadziała ?

 

Widziałem filmik jak na firefoxie zrobił i dodało mu kasy i kupił jakieś itemki za 60000 gold

Pasjonat
Opublikowano

To się chyba wchodzi w preferencje>zaawansowane>ciasteczka>zarządzaj ciasteczkami i tam się coś zmienia ;]

1114820.gif

Nakarm!

 

 

C A T S

 

 

x-neko08.gif

x-yasshan4.gif

x-crun.gifx-catspell.gif

 

 

Admin Cienia
Opublikowano

Jeden drugie se jakieś bzdury w kręca. Niema czegoś takiego chyba że włamiecie się do bazy danych. A przeglądarce z liczby SM możecie gołą babe se zrobić.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

D&G mylisz się. Teraz znam ten sposób i się z wami podzielę.

Posługujemy się najnowszą operą (jak coś). Odpalamy stronkę z is. Klikamy PPM->Preferencje dla witryny->Ciasteczka.

Szukamy teraz na liście ciasteczka o nazwie

cash

Jeśli znaleźliśmy, to robimy właściwości i zmieniamy wartość na tyle ile wlezie.

 

Jeśli nie ma tego ciasteczka to nie da rady tego zrobić.

Liczę na 5* i duużo +.

heheher.png

Kwicze skilla.

Piszę co myślę, jeśli cię uraziłem moją odpowiedzią, to idź się schowaj.

Opublikowano

Na temat mojego sposobu wypowiadajcie się w nowym temacie założonym przeze mnie. Proszę o dużo + i 5*

heheher.png

Kwicze skilla.

Piszę co myślę, jeśli cię uraziłem moją odpowiedzią, to idź się schowaj.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
ja nie rozumiem co to te is
Pozdrów górników...

heheher.png

Kwicze skilla.

Piszę co myślę, jeśli cię uraziłem moją odpowiedzią, to idź się schowaj.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Gratuluje odkopania 1,5 rocznego tematu

tak jak kolega nieco wyżej napisał

Pozdrów górników...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...