Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Lepiej grać na kilku kontach, czy dokupić sloty na postacie?


Misa-chan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Jakiś czas temu postanowiłam wrócić do Tery. Jednakże, tym razem mój wybór padł na wersję NA. Jako osoba ze sporym doświadczeniem, ogromną chęcią i pozytywnym nastawieniem do gry, zależy mi na "ubraniu" każdej postaci. Niestety jest pewien problem, ponieważ jak wiadomo, na jedno konto przypadają dwa sloty dla postaci. W związku z tym chciałabym się dowiedzieć, czy opłaca się bawić w granie na kilku kontach, czy może konieczny jest zakup dodatkowych 8 slotów ;)

1389652693-U623174.png

Opublikowano

Osobiście gram na EU i początkowo też się nad tym zastanawiałem ;) Moim zdaniem warto wydać trochę i kupić sobie te 8 slot'ów ;)

Jak wykupujesz Tera Club to masz przynajmniej na wszystkich postaciach, a poza tym przekładanie przedmiotów między postaciami też jest o wiele wygodniejsze na jednym koncie :D

1365336413-U179206.png
LIp6k.png
EPICSYGNA_erasnwx.jpg
LIp6k.png
1365336413-U179206.png

 

 
qar_gameplay.png
 
Opublikowano

Osobiście gram na EU i początkowo też się nad tym zastanawiałem ;) Moim zdaniem warto wydać trochę i kupić sobie te 8 slot'ów ;)

Jak wykupujesz Tera Club to masz przynajmniej na wszystkich postaciach, a poza tym przekładanie przedmiotów między postaciami też jest o wiele wygodniejsze na jednym koncie :D

A jak to zrobic? xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...