Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] RebornOfMetin2 - Nowe Narodziny Metina BETA TESTY - Oficialny Start 9 Maja


Sasori.

Zmienić Wygląd Zbroi?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmienić Wygląd Zbroji do pvp na inny?

    • Tak jestem za zmianą
    • Nie niech będa takie jakie sa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

haha beka 6 Postaci na serwie zrobionych a online 905 haha dobre strzala nie gram

 

Postaci 6 bo nasze konta gmów ?  a licznik to jest  narazie psd  jak bedzie server dopiero podepniemy -.-

pre_1400711970__sygna.png


 

Opublikowano

Nie polecam.

Administracja dzieci (Bugnięty i reszta szczylków) + forum serwera IPB nulled podejrzewam że klucz z narni, a wręcz jestem tego pewien bo mnie prosili żebym im go dał.

BTW.
Prezentacja wygląda jak jedna wielka qpa.

99994253930592351282.jpeg


Serwer EASY o jakim Ci się nie śniło!


! KLIKNIJ TUTAJ !


 

Opublikowano

Nie polecam.

Administracja dzieci (Bugnięty i reszta szczylków) + forum serwera IPB nulled podejrzewam że klucz z narni, a wręcz jestem tego pewien bo mnie prosili żebym im go dał.

BTW.

Prezentacja wygląda jak jedna wielka qpa.

 

Bugniety zajmuje się forum i team speak nie obchodzi mnie to jakie to forum wazne ze ladnie wygląda i da się komunikować.

 

A co to tych dzieciaków jeśli już oceniasz  to wiedz że każdy jest dzieckiem całe życie. 

pre_1400711970__sygna.png


 

Opublikowano

Bugniety zajmuje się forum i team speak nie obchodzi mnie to jakie to forum wazne ze ladnie wygląda i da się komunikować.

 

A co to tych dzieciaków jeśli już oceniasz  to wiedz że każdy jest dzieckiem całe życie. 

Powinno obchodzić ;)

Opublikowano

Beta TESTY Rozpoczęte  dzisiaj godzina 20:53 Potrwają do 8 maja Kolo 17.

Oficialny start 9 Maja Godzina 18

Na czas bety bedzie dostępny 1 channel do gry CH1

 

Download Client:

 

 

http://rom2.pl/download

 

SKAN CLIENTA:

 

4fBUVM2.png

pre_1400711970__sygna.png


 

Opublikowano

Gotowiec, dokladnie pamietam te dungeony i ten system ulepszen, tylko nie moge sobie przypomniec nazwy. Nie polecam.

 

System Ulepszeń nie bedzie taki jak ci sie wydaje 

pre_1400711970__sygna.png


 

Opublikowano

Gorąco zapraszam na serwer. Administracja bardzo miła. Nigdzie takiego serwera nie znajdziesz. :) Polecam.

xYilo

PC : R9 280X | I5-3350P | B75M-PLUS | G.SKILL 8GB 1600MHz | ZALMAN Z9 PLUS | HDD 1TB 80GB

2 PC : X4 955BE OC 4,0GHz | HD6850 1GB | GIGABYTE GA-880GM-UDH2 | PATRIOT 2x4GB 1866MHz | HDD 1TB | IBOX ORION 910A

3 PC :

PROGRAMOWANIE : MACBOOK PRO 13" 2015

SPRZĘT : BENQ ZOWIE XL2411 24" | ZOWIE FK1 | HypperX Alloy Elite | M12 MAXI | HD9999 | ZALMAN ZM-MIC1

Opublikowano

1399312996-U482790.jpg

czyli jak nie mam facebooka, to nie zagram?

 

nie wiem czemu dużej ilości ludzi wydaje się, że każdy go ma.

 

Opublikowano

1399312996-U482790.jpg

czyli jak nie mam facebooka, to nie zagram?

Wystarczy moment poczekać po naciśnięciu "Udostępnij". Przycisk rejestracji się wyświetli a udostępniać nie trzeba.

Jeśli nie masz to i tak zagrasz.

Opublikowano

Wystarczy moment poczekać po naciśnięciu "Udostępnij". Przycisk rejestracji się wyświetli a udostępniać nie trzeba.

Jeśli nie masz to i tak zagrasz.

dzięki, działa. :D

 

Opublikowano

Team Speak Jest juz dostępny  

 

Adres Ts-a : rom2.pl

 

W razie jakich kolwiek pytań zapraszam

pre_1400711970__sygna.png


 

Opublikowano

szał jest ale dupy nie urywa zmieńcie zbroje bo wyglądają jak sheet. dodajcie więcej fryzur a ogólnie jest dobrze 2/10 może zagram

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...