Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] RebornOfMetin2 - Nowe Narodziny Metina BETA TESTY - Oficialny Start 9 Maja


Sasori.

Zmienić Wygląd Zbroi?  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zmienić Wygląd Zbroji do pvp na inny?

    • Tak jestem za zmianą
    • Nie niech będa takie jakie sa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Start beta testów jutro Godzina 14 - 16 zalezy jak sie wyrobimy .

Client będzie dostępny w godzinach porannych jutro.

Beta testy zamknięte do 100 Kont. Pierwszy który się

zmieści w przedziale 100 kont będzie mógł uczestniczyć na becie.

 

Beta potrwa do 8 Maja dzień przed oficialnym startem.

Za chęć pomagania na Becie i wyszukiwania bugów

będa nagrodzone w postaci skromnej ilości SM na start.

 

Wszystkie Bugi zgłaszamy na Forum  oraz na Team Speak Serwera.

 

Download Clienta spodziewajcie się Najpozniej Jutro na naszym Fanpage.

https://www.facebook.com/RebornOfMetin2

Beta TESTY Rozpoczęte  dzisiaj godzina 20:53 Potrwają do 8 maja Kolo 17.

Oficialny start 9 Maja Godzina 18

 

Download Client:

http://rom2.pl/download

SKAN CLIENTA:

 

4fBUVM2.png

 

 

zpUcp9Y.png

 

 

 

 

DTvtUCd.png

 

 

- Medium

- Maksymalny lv 127

- Punkty statusu 90

 

 

p2gJW8E.png

 

 

Strona główna

www.rom2.pl

Forum

Na Stronie Głównej

TeamSpeak 3

IP TS3 -  rom2.pl

Fanpage

https://www.facebook.com/RebornOfMetin2

1398293584-Beznazwy-1a.png

 

 

2RbqelA.png

 

KYOIzju.png

 

jts5jDg.jpg

 

 

 

PUcgHV1.png

 

Przykładowy ekwipunek dla wojownika na start

 

MEnJozm.png

 

 

 

1398293584-Beznazwy-1a.png

 

EPP0g6g.png

 

Nowe Jinno M1

 

DWRMbII.png

QaVQT00.png

 

Nowe Shinsoo M1

 

 

WvBqbid.png

 

cf0eVkt.png

 

 

 

1398293584-Beznazwy-1a.png

 

8zWQEic.png

 


W oknie postaci oraz pod przyciskiem X znajduje się tabela bonusów
 
vA1NzHD.png
 
 
zxeIOvo.png
 
2RhYUGD.png
 

Zapomniany Ląd
 
Wstęp od lv 90
Moby:
- Lemur Kat
- Lemur Generał
- Lemur Mag
- Lemur Żołnierz
 
Boss mapy
- Przyboczna Straż Lemur
 
7u4jjBA.png
 

Pustkowie
 
Wstęp od lv 110
Moby na mapie:
- Cyklop Żołnież
- Cyklop Mag
- Cyklop Kat
- Generał Outis
 
Boss mapy:
- Polifem
 
jk2f3Jg.png
 
SWYHXYY.png
 

Czat serwerowy został nieco zmodyfikowany,
zrobiliśmy czat dla obydwu królestw.
Jinno widzi co piszą gracze z Shinsoo
i na odwrót. Chcemy, aby to usprawniło handel.
Koło nazwy jest zależnie od królestwa tag
[Jinno] lub [shinsoo] na niebiesko lub czerwono.
Znajduje się też hyperlink do prywatnej wiadomości.
W górnej części czatu znajdziecie datę i godzinę.
 
 



 
OM5hGnb.png
 
CZmh2SX.png
 

Nudziło cię czekanie na kumpla z gildii, 
znajomego? Teraz będziesz szybciej wiedział 
kiedy dany kolega się zalogował lub wylogował.
Działa to w dwie strony: 
dla znajomych z gildii oraz dla współmałżonka.
Pokazuje się tylko wtedy, gdy dana osoba loguje lub wylogowuje się.
Nie pokazuje się to przy zmianie mapy lub teleportowaniu jak na innych serwerach.
 
mDTjJ0r.png
 

Jest to system wspomagający naszą postać w PVM i PVP.
Polega na zdobyciu Artefaktu Ognia, Ziemi, Wody.
Są dwa poziomy Artefaktów, ulepszyć je można u Seon-Peyonga.
Każdy z nich daje inne unikalne bonusy:
 
Artefakt Innosa - Silny przeciwko ludziom +20, ulepszony +40
Artefakt Addanosa - +5000 PŻ, ulepszony +10000 PŻ
Artefakt Beliara - Silny Przeciwko Potworom +30, ulepszony +50
 
Artefakty dropią z najsilniejszych bossów na naszym serwerze.
Do zdobycia także w Item Shopie. Artefakty nie mają ograniczeń poziomowych.

 
GUI Artefaktów jest pod przyciskiem F6
 
3GW2oXT.png
 
A tutaj Artefakty i ich bonusy
 
LsjkB8J.png
 
r71y7HD.png
 
yVcHBUi.png
 

Na czym to polega zapytacie?
Otóż polega on na AFK jak sama nazwa mówi 'z dala od klawiatury'.
Chcecie wystawić sobie sklepik i zminimalizujecie metina,
po jakimś czasie chcielibyście sprawdzić czy coś się sprzedało
i niestety nie możecie, bo macie czarny ekran. Jednym wyjściem było
wyłaczenie metina. U nas to rozwiązaliśmy pod przyciskiem F5.
Tryb AFK który dosłownie 'zamraża' nam całą grę,
wszystko stoi w miejscu tak jakbyś zatrzymał czas!
Po ponownym kliknięciu F5 odmrażasz wszystko i ekran nie będzie czarny.
Dodam również, że gdy ktoś akurat na AFK napisze do nas pojawia się komunikat 
 
 
bytTLCU.png
 
 

Na naszym serwerze  problem z limitem yang rozwiązaliśmy w prosty sposób.
Męczyło cię przekładanie dużej ilości yang na inne postacie a potem na odwrót?
U nas wyręcza nas 'druga waluta'.
Polega ona na tym, gdy już uzbieramy +500 kk Yang:
 
Klawisz + - Zamienia Yang Na Złoto
Klawisz B - Zamienia Złoto na Bryłki
Klawisz Y - Zamienia Złoto w Yang
 
4ULVZ6d.png
 

 
UeyZYBk.png
 

Na naszym serwerze nie zabraknie Szkolenia Umiejętności.
Pewnie nasuwa się wam stwierdzenie  'Buu medium, a muszę męczyć się ze skillami'
Otóż odpowiedź brzmi nie! U nas robienie Umiejętności nie jest męczarnią.
Z każdego moba na serwerze dropią Skrzynki
- Skrzynia Wojownika
- Skrzynia Sura
- Skrzynia Ninja
- Skrzynia Szamana
 
TkXyzrC.png
 
qiQJMd6.png
 
Z każdej skrzyni Dropi Ku dla odpowiedniej klasy postaci
Żeby zrobić skille z M1 na G1 potrzeba tylko 10 KU
 
Szkolenie Umiejętności z G1 na P też jest standardowe.
Kamień Duchowy jest 'odchudzony'
oznacza to, że szkolenie jest bardzo szybkie i nie
trzeba czekać aż wszystkie napisy się załadują.
Kamień Duchowy nie zabiera rangi, robienie skilli nie zajmuje długo!
Chcesz jeszcze uprościć? Mamy coś dla Ciebie!
Tęczowy Kamyk dostaje się z misji lub z do zdobycia w Item Shopie, dodaje nam wszystkie
skille na P niezależnie od poziomu!
 
dW3UPia.png
 

Dodaliśmy również nowe umiejętności pasywne
szkolimy je za pomocą książek takich jak
Polimorfia, Dowodzenie, Combo itp.
 
eX6bbzf.png
 
Umiejętność Wiedźmin -  Zwiększa zadane obrażenia potworom
 
Poziom 1 - 2 Silny Przeciwko Potworom
Poziom 2 - 4 Silny Przeciwko Potworom
Poziom 3 6 Silny Przeciwko Potworom
Poziom 4 - 8 Silny Przeciwko Potworom
Poziom 5 - 10 Silny Przeciwko Potworom
Poziom 6 - 12 Silny Przeciwko Potworom
Poziom 7 - 14 Silny Przeciwko Potworom
Poziom 8 - 16 Silny Przeciwko Potworom
Poziom 9 - 18 Silny Przeciwko Potworom
Poziom 10 - 20 Silny Przeciwko Potworom
 
UmiejętnośĆ Uriziel - Zwieksza szybkość ruchu, max PŻ
 
Poziom 1 - Max PŻ - 500, Szybkość Ruchu 1
Poziom 2 - Max PŻ - 1000, Szybkość Ruchu 2
Poziom 3 - Max PŻ - 1500, Szybkość Ruchu 3
Poziom 4 - Max PŻ - 2000, Szybkość Ruchu 4
Poziom 5 - Max PŻ - 2500, Szybkość Ruchu 5
Poziom 6 - Max PŻ - 3000, Szybkość Ruchu 6
Poziom 7 - Max PŻ - 3500, Szybkość Ruchu 7
Poziom 8 - Max PŻ - 4000, Szybkość Ruchu 8
Poziom 9 - Max PŻ - 4500, Szybkość Ruchu 9
Poziom 10 - Max PŻ - 5000, Szybkość Ruchu 10
 
W4cmkPw.png

 

Niekończąca Się strzała
 

Postanowiliśmy dodac niekończącą strzałę dla Archera.

Nudziło cie żmudne chodzenie do m1 po strzały?

Teraz nie musisz wystarczy jedna strzała na całą gre.

 

395c37c492c03174a6fdba62aa65fdce.png

 

 

Niekończąca Się Peleryna

 

Jest równiez Niekończąca się peleryna.

 

54e1979db9038ac7d2fd11fc20c5b2c6.png

 

 

Marmury Polimorfi

 

Jest u nas równiez System Polimorfi

Polega on na kupieniu od Ducha Wojownika Czystego Marmuru.

Gdy juz kupimy marmur przeciągamy na niego

i wybieramy potwora  jakiego chcemy zaklnąć w marmur.

 

GpD5rEV.jpg

 

 

Polimorfia bardzo się przydaje na ciężkie do pokonania bossy

oraz trudne dungeony.

 


Hueh05Q.png
 
NQ51LYi.png

 
Dla skilli które działają na czas

Na jakiej zasadzie to działa? Otóż działa to tak.

Zakładając że Padliśmy  przez wroga normalnie

czekało by się aż załaduje się aura miecza

tutaj możesz włączać i wyłączać Aure Ile razy ci sie podoba

oczywiście mana przy tym spada.

Toogle Dodaliśmy na skile takie jak:

 
- Silne Ciało
- Aura Miecza
- Krycie Się
- Bezszelestny Chód
- Czarowane Ostrze
- Mroczna Ochrona
- i tym podobne
 

 
 
LIocpkt.png
 
 
 
Komnata Plagi
 
W2qhqMn.png
 
 


Wstęp70 Poziom
Osoby1
Yang100.000.000
BossOlbrzymi Nosiciel Plagi
DropBronie 65/75, stalki, biżuteria itp.
 
 


 
 
Komnata Minotaura
 
fWHWqKA.png
 

 
 

Wstęp 80 Poziom
Osoby: 2
Yang110.000.000
BossKrólewski Minotaur
DropUlepszacze, zbroje do expa itp.

 
 
 
 

 
Komnata Nearli
 
UbTXELJ.png
 
 

Wstęp 110 Poziom
Osoby: 2
Yang120.000.000
BossNearla
DropBronie do expa, ulepszacze itp.

 
 
Komnata Nagii
 
LyurzAm.png
 
Wstęp 120 Poziom
Osoby: 3
Yang: 150.000.000
BossKrólowa Nag
DropBronie exp, zbroje exp, ulepszacze , wierzchowce itp.
 
 
1398293584-Beznazwy-1a.png
 
 
 
 
FuMIgFR.png
 
Na serwerze  mamy różne wierzchowce.
Są dwa poziomy wierzchowców:
zwykłe oraz ulepszone dające lepsze bonusy
Ulepsza się je u Seona-Peyonga.
 
 
xI1TZ9v.png
 
 

Struś 100 Obrona
 Strus Ulepszony -  350 Wartość Ataku
 
 
ZHjHSHm.png
 
 


Pieczeć Leśnego Niedzwiedzia - 15 % do PŻ
 Pieczeć Leśnego Niedzwiedzia Ulepszona -  35 % na Potwory
 
mqonoI8.png
 
 

Pieczęć Nosorożca 5000 PŻ
Pieczęć Nosorożca Ulepszona 30 do PŻ
 
 
mDU7g3t.png
 
 
 


Pieczęć Smoka - 550 Wartości Ataku 
Pieczeć Smoka Druga - 55 Silny Przeciwko Potworom
 
Ta ostatnia pieczęć jest najsilniejsza, dropi z najlepszego bossa
 
 
1398293584-Beznazwy-1a.png
 
 
u1OR9vQ.png
 
 


 
Na naszym serwerze nie zabraknie systemu petów.
Nie ma tych starych nudnych pecików, są nowe!
Są dostępne 4 peciki:
Smoczuś, Niedzwiadek, Kotek i Panda[./color]
Każdy z nich daje takie same bonusy.
Chcemy ograniczyć ilość tego samego peta w miastach,
każdy będzie mógł mieć swojego ulubionego peta, który daje
wspaniałe bonusy. Każdego peta można awansowac na wyższy poziom za pomocą
specjalnej pieczęci awansu. Podnosi ona poziom twojego zwierzaczka
o 1 zwiększając wartość jego bonusów.
Maksymalny poziom pteta to 20.
Pieczęć Awansu dropi z dungeonów, bossów.
Pet jest tylko na jedno konto, nie można nim Handlować.
Dostępny jest tylko w Item Shopie,
 
d1HH7X8.png
 
 
A tak wygląda okienko naszego zwierzaczka, otwiera się je po kliknięciu na naszego pecika.
 
BZ6ZTVl.png
 
 
rTyQBeC.png
 

 
Nie zabraknie u nas również systemu kostiumów, każdy wie na czym on polega.
Mamy fajne oraz unikatowe kostiumy, będą one do wygania na eventach OX i nie tylko.
 
Mamy również kostium dla osoby reklamującej nasz serwer. Jeśli masz chęć nas reklamować
i wstawisz przynajmniej trzy odcinki z serwera na tydzień możesz dostać Kostium YouTubera
...i rangę Media Team na forum.!
 
vWgVcxl.pngJ0vCjHO.png
 
 
zZisoLC.png
 

Na serwerze nie zabranie fryzur.
Są dostępne Nnwe jak i stare fryzurki.
Stare będa w grze, nowe tylko w Item Shopie.
Przykład wojownika (to nie są wszystkie fryzury)
 
GyPo85Y.png
 
 
 

2RWWY8q.png
 

U nas z każdego moba dropią szkatułki, jak już pisaliśmy wcześniej.
Po szkatułkach KU, nie zabraknie szkatułki serwerowej.
Dropią z niej cenne przedmioty, takie jak:
- Autopoty 
- Kamienie Duchowe
- Kamienie Tęczowe
- Księgi poli, dowodzenie, kombo itd.
- Dłonie Krytyka, Przeszywki
- Błogosławieństwa
 
Niżej screen przykładowego dropu z 30 Szkatułek SenJutsu.
Owa szkatułka dropi z każdego moba!
 
EWbX8sx.png
 
 
 
1398293584-Beznazwy-1a.png
 
 
kRjIEwe.png
 


 
U nas znajdziecie dużo wszelkich misji.
Oczywiście bez przesady, nie będzie ich 
od groma bez potrzeby.
Jedno jest pewne, nie będziecie się nudzić!
 
Baqm54H.png

 
 
 
CUuElEK.png
 
 

Niżej przedstawiamy biologa.
Brak limitu czasowego, rzeczy oddajemy co 1 sekundę.
Nagrody? To jest niespodzianka!
Na pewno będziecie zadowoleni.
 
Przedmiot: Zęby Orka
Poziom: 30
Ilość: 10
Szansa na przyjęcie: 90%
 
Przedmiot: Księgi Klątw
Poziom: 40
Ilość: 15
Szansa na przyjęcie: 90%
 
 
Przedmiot: Pamiątki po Demonie
Poziom: 50
Ilość: 15
Szansa na przyjęcie: 85%
 
 
Przedmiot: Matowy Lód
Poziom: 60
Ilość: 20
Szansa na przyjęcie: 80%
 
 
Przedmiot: Konar Zelkova
Poziom: 70
Ilość: 25
Szansa na przyjęcie: 80%
 
 
Przedmiot: Certyfikaty Tugyisa
Poziom: 80
Ilość: 30
Szansa na przyjęcie: 80%
 
 
Przedmiot: Czerw. Konary Zelkova
Poziom: 85
Ilość: 40
Szansa na przyjęcie: 75%
 
Przedmiot: Notatki Przywódcy
Poziom: 90
Ilość: 50
Szansa na przyjęcie: 75%
 
Przedmiot: Krwiste Kwiaty
Poziom: 100
Ilość: 50
Szansa na przyjęcie: 70%
 
Przedmiot: Pomarańczowe Kwiaty
Poziom: 110
Ilość: 50
Szansa na przyjęcie: 70%
 
Przedmiot: Żółte Kwiaty
Poziom: 120
Ilość: 50
Szansa na przyjęcie: 65%
 

 
1398293584-Beznazwy-1a.png
 
 
nI5jeUK.png
Drop z Metinów 1 - 70 tylko Szkatułki SenJustu
Metiny 85 - 100 biżuteria, KD, Kamień Duchowy
Metiny 100 - 127 - ulepszacze, KD
 
rLb8LSQ.png
 
 
 
1398293584-Beznazwy-1a.png
 
 
DCCHtG5.png

 

Panowie od Ekwipunku

 

7N6EV5h.jpg
 


Przeczytaj! 
W końcu przyszła chwila by zaprezentować nasz system ulepszeń, jeśli dotrwaliście do tego momentu - graty!
Zaczynamy odtego że sa  3 Sety broni, zbroi i biżuterii.
Zdecydowaliśmy się zrobić innowacyjny system ulepszeń. Na czym on polega?
Od +0 do +9 standardowo ulepszamy u kowala lub magicznym metalem u NPC.
Żeby stworzyć nową broń, załóżmy na 99 poziom potrzeba będzie 5 x broń na 80 lv +9 oraz 1 x Bojowy Miecz +9 
...i odpowiednia ilość ulepszaczy. Więcej nie zdradzimy. Wejdź na serwer, przekonasz się, że nie jest łatwo
ale i nie za trudno.

 

Fv1jQYr.jpg

 


Wygląd nowego ekwipunku.

 

qvDxs0d.png
 
 
Jednoręczne
 
5NI0yaj.png
 
Dwuręczne
 
 
56QBxuV.png
 
Zbroje
 
0W8XEBz.png
 
DDB2Eez.png
 
 
Sztylety
 
vlWSNOh.png
 
 
Łuki
 
Xbm8ezJ.png
 
 
Zbroje
 
vj56IFT.png
 
 
7Rezzep.png
 
Miecze Sura - Magiczne
 
zNY06jw.png
 
 
Zbroje
 
T7tW2Xx.png
 
 
 
AXCDruQ.png
 
Dzwony
 
6GYIlyW.png
 
 
Wachlarze
 
NgTrfPl.png
 
 
Zbroje
 
idbizuz.png
 
 
To na tyle jeśli chodzi o główny system ulepszeń.
 
 
WKPzxM8.png
 
Tutaj pokażemy, na który poziom dana zbroja i broń jest wink.png
 
 
Zbroje do EXPA 
Dodają silny przeciwko potworom oraz max PŻ
 
nCt0i2O.png
 
 
Bronie do EXPA
Dodaja Silny przeciwko potworom oraz mają wbudowane średnie obrażenia i średnie umiejętności
 
AeeXsDR.png
 
laamham.png
 
 
 
GBdVND1.png
 
Mamy również trzy sety biżuterii, a więc:
 
Złocisty Set
 
IR7h20z.png
 
Stalowy Set
 
upfb5BO.png
 
Podniebny Set
 
akIrPNV.png
 
Na tym zakończyliśmy nasz pokaz ulepszeń
 
 
1398293584-Beznazwy-1a.png
 
 
RK2TBbJ.png
 
Dlaczego każdy bonus wchodzi osobno?
Mamy bogaty system ulepszeń, trzeba będzie trochę bonować, więc postanowiliśmy dać perfekcyjne bonusy.
 
s0iNsO6.png
 
 
 
 
WBVHalh.png
 
 
[HA]Sasori - Główny administrator,  technik, założyciel
[T]ErgoSun - Administrator forum, administrator teamspeak 3
[sGM]wexo - Organizacja zabaw, PR

 
 
 
1398293584-Beznazwy-1a.png
 
 
 
73WBMZZ.png
 
 
7fn9rP1.png

 

KH47Axp.png

 

gAPQK0s.png

 

Weryfikacja

 

zbPtCfa.png

 

77BB7jE.png
 
 
FQKYVa0.png
 
Q: Skąd Bronie 75 lv?
A: Szkatułki ripera, komnata plagi.

 


 
 
 
 
DLA MODERATORA

zaraz dodamy prezke dla moda ;)


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

 
 

pre_1400711970__sygna.png


 

Opublikowano

 

Parametry

 

Łącze: 128 kbps dial-up
Pamięć: 512MB SDRAM
Procesor: 700 MHz ARM1176JZF-S
 
 
Jezeli to mialobyc smieszne to wybacz, nie udalo Ci sie.
 
 
Ogolnie serwer widze bardzo ladny, rowniez bardzo ladnie podjebaliscie screeny z innych prezentacji.
Dobra, widze ze to z PSD udostepnionego chyba jest, mniejsza.
 
Macie zamiar zmieniac ten interfejs i sety? No wiecie, chujowe troche :P
Opublikowano

 

 
 
Jezeli to mialobyc smieszne to wybacz, nie udalo Ci sie.
 
 
Ogolnie serwer widze bardzo ladny, rowniez bardzo ladnie podjebaliscie screeny z innych prezentacji.
Dobra, widze ze to z PSD udostepnionego chyba jest, mniejsza.
 
Macie zamiar zmieniac ten interfejs i sety? No wiecie, chujowe troche :P

 

a jak inni piszą "z Nasa" to jest śmieszne ? -.- 

 

serwer z gotowca 

Opublikowano

zaden reborn.. no kurwa

 

Sprostuj swoją wypowiedz?

 

 

 

 
 
Jezeli to mialobyc smieszne to wybacz, nie udalo Ci sie.
 
 
Ogolnie serwer widze bardzo ladny, rowniez bardzo ladnie podjebaliscie screeny z innych prezentacji.
Dobra, widze ze to z PSD udostepnionego chyba jest, mniejsza.
 
Macie zamiar zmieniac ten interfejs i sety? No wiecie, chujowe troche :P

 

 

Mysle nad Interface

pre_1400711970__sygna.png


 

Opublikowano

Dupy nie urywa. Jedyna nowość to te dwie umiejętności pasywne.

Mapy stare na widok, których chce się rzygać, eq również.

Patrząc na nazwę liczyłem na coś zmieniającego oblicze metina, a tu klapa...

 

 

Wygląda jak zlepek z MPC, plus za wygląd strony.

Opublikowano

Lepszej sklejki z epvp nie widziałem. 

Wszystko skopiowane z As***a. :) 

O ramkach nie będę już pisał, skąd je macie.. 

 

Nie zagram.

 

Ramki robione przez naszego grafika  ( przynajmiej takie ja mam info ) 

A rosy i inne wspomagacze z metkow i bossow ?

 

Wspomagacze ze szkaty ktora dropi z kazdego bossa myslimy jeszcze nad tym czy dac do npc czy zeby dropilo ze szkatułki

 

 

 

Miasta ochydne, a jak na serwer medium konkretnie nic mnie nie zachęca 

 

Nie zagram, ale polecam innym co nie mają robić z czasem 

 
 
Z czego zalozenie ze nie ma co robić ;)

pre_1400711970__sygna.png


 

Opublikowano

Miasta ochydne, a jak na serwer medium konkretnie nic mnie nie zachęca 

 

Nie zagram, ale polecam innym co nie mają robić z czasem 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

W dużej ilości serwerów piszę, że super, że fajnie, że ekstra, że na pewno zagram. Lecz dla was mam coś specjalnego: to jest serwer, na który czekałem. Jak coś zjebiecie macie lipie! xD

Powodzenia :)

Opublikowano

Prezentacja wygląda strasznie. Zlepek z 15 innych prezentacji. Belki robione na szybko, amatorsko z psd od Zielska.

Serwer niczym szczególnym nie zaskakuje, nijako się ma do odrodzenia metina :) 

Jestem neutral bo widać trochę włożonej pracy jednak mocno poszliście na skróty. Pozdrawiam!

Opublikowano

W dużej ilości serwerów piszę, że super, że fajnie, że ekstra, że na pewno zagram. Lecz dla was mam coś specjalnego: to jest serwer, na który czekałem. Jak coś zjebiecie macie lipie! xD

Powodzenia :)

 

Też mamy taka nadzieje :) 

 

 

 

Prezentacja wygląda strasznie. Zlepek z 15 innych prezentacji. Belki robione na szybko, amatorsko z psd od Zielska.

Serwer niczym szczególnym nie zaskakuje, nijako się ma do odrodzenia metina :)

Jestem neutral bo widać trochę włożonej pracy jednak mocno poszliście na skróty. Pozdrawiam!

 

Dzięki za słowa krytyki bo to motywuje do dalszej pracy :) .. Co do grafiki no cóż ja sie na niej nie znam zrobił mi to grafik znajomego dla mnie nie są az takie brzydkie więc je wykorzystałem.

pre_1400711970__sygna.png


 

Opublikowano

te pliki były gdzieś udostępnione tylko nie pamiętam gdzie :D

Za duża sygnatura.

Opublikowano

Prezentacja nie jest najgorsza. Przynajmniej jest w miarę porządek i nic za bardzo nie kole w oczy. Jest prosta i ładna ale w tej belce przy zbrojach PvP również mogliście wpisać wymagane poziomy :)

 

 

 

 idbizuz.png

 
 

Opublikowano

Prezentacja nie jest najgorsza. Przynajmniej jest w miarę porządek i nic za bardzo nie kole w oczy. Jest prosta i ładna ale w tej belce przy zbrojach PvP również mogliście wpisać wymagane poziomy :)

 

Specialnie Ukryłem poziomy aby to było niespodzianką u nas zbroji nie ulepsza się  z +9 na nową  jest inaczej ^^ 

rekrutacja otwarta bedzie?

owszem gdy juz wystartujemy bedzie rekrutacja na tutorów , Moderatorów , 

pre_1400711970__sygna.png


 

Opublikowano

Serwer wydaje się być fajny ale odstraszają mnie te zbroje do pvp które wyglądają paskudnie i najlepiej jak by były zmienione na jakieś inne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...