Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy PlanetSide 2 pójdzie na moim sprzęcie?


kakako15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ram: 2x 4GB DDR3 1600MHz CL9

Procesor: i5-4670k @ 3.40GHz

Karta Graficzna: Sapphire R9 290 Tri-x 1000/5600 MHz

System Operacyjny: W7 Ultimate x64

Szybkość internetu: 10mb/s downl | 1mb/s upl.

 

:D

 

Z takimi ustawieniami spokojnie da radę :P

Opublikowano

Ram: 8 GB
Procesor: ADM Phenom II X6 1045T
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 610
System Operacyjny: 7 Ultimate x64
Szybkość internetu: 54 Mb/s

Chcesz abym przeczytał twojego posta dodaj mój nick ;)

 

Szukam pracy­

 

 

9704614430021861204355.png

Opublikowano

Ram: 8 GB

Procesor: ADM Phenom II X6 1045T

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 610

System Operacyjny: 7 Ultimate x64

Szybkość internetu: 54 Mb/s

Karta graficzna ssie. Będzie lagowało I TO MOCNO, może na najniższych pograsz.

Skończ proszę się kompromitować. Jesteś nikim.

Opublikowano

Ram: 4Gb
Procesor: Intel® Core i3 CPU 530@ 2.93ghz
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 240 1024MB DDR3
System Operacyjny: 7 Ultimate x64
Szybkość internetu: 5Mb/s

Bf3 jakoś tam działa Bf Hardline na becie też dawał rade czy pójdzie na niskich ?
Opublikowano

 

Ram: 4Gb

Procesor: Intel® Core i3 CPU 530@ 2.93ghz

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 240 1024MB DDR3

System Operacyjny: 7 Ultimate x64

Szybkość internetu: 5Mb/s

Bf3 jakoś tam działa Bf Hardline na becie też dawał rade czy pójdzie na niskich ?

 

Low może niestabilne 30FPS na Medium

Opublikowano

Jak coś to specyfikacja laptopa :)

 

Ram: 4gb
Procesor: Intel Core i3-2310M CPU 2.10 GHz
Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 520M
System Operacyjny: Windows 7 64bit
Szybkość internetu: 

Download - 49.40 Mbps 

upload - 2.04 Mbps

x


Opublikowano

Jak coś to specyfikacja laptopa :)

 

Ram: 4gb

Procesor: Intel Core i3-2310M CPU 2.10 GHz

Karta Graficzna: NVIDIA GeForce GT 520M

System Operacyjny: Windows 7 64bit

Szybkość internetu: 

Download - 49.40 Mbps 

upload - 2.04 Mbps

Niskie, procesor słaby, karta też słaba.

Opublikowano

Ram: 4 GB,

Procesor: AMD Athlon II X4 640,

Karta Graficzna: AMD Radeon HD 6700,

System Operacyjny: Win 8.1 Pro 64-bit,

Szybkość internetu: 40 mb/s.

Opublikowano

Ram:3GB
Procesor:Intel Core i3 2.27 GHz
Karta Graficzna:AMD Radeon HD 6300m Series
System Operacyjny:Windows 7 32 bit
Szybkość internetu:4.5 mb\s

 

Laptop ;/

76561198115213832.png

Opublikowano

Ram:3GB

Procesor:Intel Core i3 2.27 GHz

Karta Graficzna:AMD Radeon HD 6300m Series

System Operacyjny:Windows 7 32 bit

Szybkość internetu:4.5 mb\s

 

Laptop ;/

  1. Nie podałeś modelu i3
  2. Nie podałeś modelu GPU (podałeś całą serię)
  3. Nie podałeś rodzaju pamięci i taktowania

Sprawdź w CPU-Z albo Speccy

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Wiem że temat stary ale zależy mi xD

Ram: 4
Procesor: AMD Athlon II x2 240 Processor  2.80 GHz
Karta Graficzna: NVidia GeForce 9600 GT
System Operacyjny: Win 8  64x
Szybkość internetu: 10mb

 

Komp już starawy ;p pójdzie na minimalnych płynnie bez ścin chociaż?

Opublikowano

Wiem że temat stary ale zależy mi xD

Ram: 4

Procesor: AMD Athlon II x2 240 Processor  2.80 GHz

Karta Graficzna: NVidia GeForce 9600 GT

System Operacyjny: Win 8  64x

Szybkość internetu: 10mb

 

Komp już starawy ;p pójdzie na minimalnych płynnie bez ścin chociaż?

Tak, na minimalnych detalach nie powinno być większych problemów, ale trzeba też brać poprawkę na to, że PS2 nie jest idealnie zoptymalizowane.

Mimo wszystko uważam, że na minimalnych pograsz.

Opublikowano

Tak, na minimalnych detalach nie powinno być większych problemów, ale trzeba też brać poprawkę na to, że PS2 nie jest idealnie zoptymalizowane.

Mimo wszystko uważam, że na minimalnych pograsz.

Gram na minimalnych to jest ok chyba że przy większych bitwach ;-; wtedy po 15-30 fps a potrafi spaść niżej xD O jakiej łatce mówisz? Zapodasz linka? ;p

Opublikowano

Ram:DDR3 8Gb

Procesor:Intel i3-4150 (3,5Ghz)

Karta Graficzna:NVidia GeForce GTX750 2GB

System Operacyjny:Windows XP

Szybkość internetu:10mb

Pójdzie spokojnie na średnich/wysokich detalach.

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Witam!

 

Ram: 4 Gb

Procesor: Intel Core I5 750 (2,67Ghz)

Karta Graficzna: GeForce GTS 250 

System: Windows 7

Internet: 10mb

 

Da rade..??

Opublikowano

Witam!

 

Ram: 4 Gb

Procesor: Intel Core I5 750 (2,67Ghz)

Karta Graficzna: GeForce GTS 250 

System: Windows 7

Internet: 10mb

 

Da rade..??

Tak, spokojnie pójdzie na niskich detalach.

Na średnich może być różnie bo PS2 ma problemy z optymalizacją.

Opublikowano

Dzięki..

Jednak mam problem z grą. Uruchamia się normalnie, wyskakuje okno wyboru postaci, później mapka, wszystko płynnie, klikam "DEPLOY" i w trakcie wczytywania wywala do pulpitu.. :/ 

Ustawienia Very Low, próbowałem różnych rozdzielczości, uruchamiam jako administrator, wyłączyłem nawet antywira i zapore. Dwa razy wczytało do końca ale po minucie gry ponownie wywaliło do pulpitu. Nie ma żadnych komunikatów o błędach.

Proszę o pomoc.

  • 2 lata później...
Opublikowano

intel®  pentium ®

CPU B970

2.30  GHz

4.00 GB zainstalowanej pamięci RAM

64 bitowy system operacyjny 

 

WINDOWS 7  home premium 

Budowniczy
Opublikowano

intel®  pentium ®

CPU B970

2.30  GHz

4.00 GB zainstalowanej pamięci RAM

64 bitowy system operacyjny 

 

WINDOWS 7  home premium 

Możesz próbować na małych detalach odpalić.

Opublikowano

 

intel®  pentium ®

CPU B970

2.30  GHz

4.00 GB zainstalowanej pamięci RAM

64 bitowy system operacyjny 

 

WINDOWS 7  home premium 

Możesz próbować na małych detalach odpalić.

 

Wątpię aby procek dał rade ewentualnie karta może go podciągnąć lecz kolega nie podał jaką posiada.Możliwe że będzie pokaz slajdów, lecz mogę się mylić

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...