Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Edycja Animacji I Wyglądu Skilli


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie czy te pack z jakiego roku metka musi być ?

bo jak daje z mojego clienta to żaden folder się nie tworzy :(

Zbieram Minusy!

Lubie dublować ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mi opcja rozpakowywania i pakowania poprzez przeniesienie pliku z rozszezeniem xml na m2.exe niedziala. Jezeli komus takze nie dziala to niech zrobi moim sposobem.

 

 

Wypakowanie.. Jest to podpunkt Piąty Etapu Pierwszego

 

1. start>Uruchom>(wpisz)CMD>(Będzie pisała lokalizacja gdzie masz miec te dwa pliki m2.exe i RootExtractor.xml)

2. W czarnej tabelce pisze

 C:\Documents and Settings\Twoja nazwa> 

3.Ma pisac

 C:\Documents and Settings\Twoja nazwa>m2.exe RootExtractor.xml 

(czyli dopisujesz "m2.exe RootExtractor.xml") i klikasz enter

4. Po chwili powinno sie wypakowac do lokalizacji

C:\Documents and Settings\Twoja nazwa\... 

 

Pakowanie... Jest to podpunkt pierwszy drugi i trzeci Etapu Piątego

 

 

1. Start>Uruchom>(wpisz)CMD>(Będzie pisała lokalizacja gdzie masz miec ten wypakowany folder(Source)oraz plik m2.exe i RootPackGen.xml)

2. W czarnym okienku pisze

C:\Documents and Settings\Twoja nazwa>

a ma pisac

C:\Documents and Settings\Twoja nazwa>m2.exe RootPackGen.xml

(czyli musisz dopisac "m2.exe RootPackGen.xml")

 

3. Kliknij Enter

 

4. Po chwili powinno sie spakowac do lokalizacji folderu pliku pc ktory juz jest w folderze metin2.

 

Jak mogę to proszę o zdjęcie 10%

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Trzeba miec dodatek u mnie za dzialalo Pozdro spoko tutek

Thx i oczywiscie +++++ i 5

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gościu wielkie THX już ze 10 tutków widziałem i nic nie mogłem zrobić ,a tu nagle patrze i wszystko działa nareszcie :)

"The only person you should try to be better than is the person you were yesterday."

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...