Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Curse Voice jednak nielegalny


Highlander98

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak pierdolenie :) Na LAN wykryli to i na EUNE też a po drugie support pisał mi również że będzie wychodził anty cheat od nich więc spokojnie to kwestia czasu .

A timery można się nauczyć pozdro 200 :)

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

POZDRO XDDD.

 

To tak jakby zakazać używać budzika na telefonie. Idę sobie napisać program do timerów i też dostanę bana bo przecież polaczki popłaczą się, że nie potrafią policzyć kiedy baron/dragon i powiedzą, że to nie fair bo mają starych nieuków i odziedziczyli to samo -  głupotę.

 

 

 

 

@UP

 

Antycheat XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ten antycheat będzie mógł obciągnąć dla twórców BoLa bo i tak powstanie obejście.

Opublikowano

POZDRO XDDD.

 

To tak jakby zakazać używać budzika na telefonie. Idę sobie napisać program do timerów i też dostanę bana bo przecież polaczki popłaczą się, że nie potrafią policzyć kiedy baron/dragon i powiedzą, że to nie fair bo mają starych nieuków i odziedziczyli to samo -  głupotę.

 

 

 

 

@UP

 

Antycheat XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

Ten antycheat będzie mógł obciągnąć dla twórców BoLa bo i tak powstanie obejście.

 

a zanim powstanie obejscie to cale community bola zostanie zbanowane

Nidzgor_eune_69_4_nozg.png - R.I.P [*] 2012 - 26.04.2014 

Opublikowano

Antycheat? Śmiechłem XDD

 

Wejdzie ten antycheat, minie tydzień/dwa i BoL strikes again.

sAGxRQg.jpg


Super usuwanie sygnatur bez info.

Opublikowano

Wiecie co, mnie to te wszystkie posty typu " i tak niewykrywalny " śmieszą. Gdybyście znali przypadki z innych mmo, to byscie tego nei uzywali. Tylko metin jest tak idiotyczny, ze "glosno" wprowadzono anticheata. Dla porownania w wow-ie pare lat temu, wprowadzono anticheata po cichu, i posypało się ponad 200 k perów na konta. Dopiero był płacz i panika. I zobaczycie ze niedlugo tak bedzie i tutaj. Tylko czekac jakiegos antycheata wprowadzaonego po cichu i kilkuset tysięcy zbanowanych kont i płaczących dzieci mówiących "eeee, ja wcale nie cheatowalem, jebac riot!".

Opublikowano

Tak pierdolenie :) Na LAN wykryli to i na EUNE też a po drugie support pisał mi również że będzie wychodził anty cheat od nich więc spokojnie to kwestia czasu .

A timery można się nauczyć pozdro 200 :)

antycheat ahahahahahahha bk w chuj koreanskie plejsy i tak beda

niech sie zajma lagami a nie 500000 pingu i attemping to reconnect

zajmuja sie rzeczami ktore najmniej przeszkadzaja w grze

Opublikowano

Co z tego ,że bolowcy znajdą obejście chociaż przed tym jak jeszcze anty cheat będzie działał posypią się tysiące banów za BoLa :) Jest to forum o cheatach ale nie nawidze takich co robią to w lolu 

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Pasjonat
Opublikowano

Jak tak wam szkoda czatu głosowego to ściągnijcie Razer Comms - lepszy program od cv, nie ma timerów ale ma wbidowane opcje jak w lolnexusie.

.

Opublikowano

@up

Z tego co zrozumiałem, nawet ten program jest zakazany. Jakiekolwiek ściąganie informacji z klienta gry to według RITO zuo tak samo jak najróżniejsze nakładki.
RITO "zakazuje" zorganizowanej komunikacji, która pobiera dane o naszej drużynie z klienta gry. Chociaż można zgadać się na TS lub Skype'a - meh......

Nawet korzystanie z takich stron jak lolking czy lolnexus nie podoba się RIOTowi ale z tym akurat nic nie zrobią (póki co).
 

wikmk9.jpg

Opublikowano

Co z tego ,że bolowcy znajdą obejście chociaż przed tym jak jeszcze anty cheat będzie działał posypią się tysiące banów za BoLa :) Jest to forum o cheatach ale nie nawidze takich co robią to w lolu 

POSYPIA SIE BANY ZA BOLA AHAHAHHAHAHA

jak nie nagrywasz plejsow z bolem jak nitro albo ktos ci na spectatorze nie nagra to riot ma na to wyjebane 

Opublikowano

Jasne jasne :) Zobaczymy za niedługo . Pożyjemy zobaczymy ,kiedyś kara idiotów dopadnie i unskilledów . 

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Jasne jasne :) Zobaczymy za niedługo . Pożyjemy zobaczymy ,kiedyś kara idiotów dopadnie i unskilledów . 

 

To mówisz, że kara spadnie na Twoją polską rodzinę? ojj niedobrze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...