Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

LoLNotes - sprawdź swój zespół jeszcze przed wejściem do lobby


Gość Nakamitsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Poproszę o link ;>

Link został dodany w pierwszym poscie.

Opublikowano

Program ciągle jest udoskanalany, nie zawsze wszystko działa tak jak powinnien.

Opublikowano

@up może najpierw warto przetestować to na SI, bądz normalu?
Co do tematu, to powinines bardziej opisać jakie błędy mogą wystąpić i jak je zwalczyć.

Opublikowano

Nie spotkałem się z żadnymi błędami, wystarczyło zainstalować certyfikaty i uruchomić program jako administrator.

Opublikowano

Nie działa,uruchomiłem jako administrator,zainstalowałem certyfikaty,wybrałem region EUN i po znalezieniu drużyny nic nie pokazuje w sekcji "game",nawet gdy zaakceptuję w lolu,to LolNeuxs pokazuje tam żadnych informacji na temat graczy.

Opublikowano

Nie działa,uruchomiłem jako administrator,zainstalowałem certyfikaty,wybrałem region EUN i po znalezieniu drużyny nic nie pokazuje w sekcji "game",nawet gdy zaakceptuję w lolu,to LolNeuxs pokazuje tam żadnych informacji na temat graczy.

Uruchomiłeś najpierw League of Legends, a potem LoLNotes? Najpierw należy uruchomić program jako administrator, a następnie ligę.

Opublikowano

sprobujcie to wyłączyc podczas wybierania champow to zobaczycie co sie stanie

Opublikowano

Poprosze link na pw

Link dostępny jest w pierwszym poscie.

Opublikowano

to legalne bez bana?

Cytuję z pierwszego postu:

"Mimo, iż szansa na wyłapanie blokady konta jest nikła, ani autor, ani ja nie odpowiadamy za ewentualne straty w związku z korzystaniem z programu."

 

Czyli jest szansa na bana:)

Chcesz zacząć grać w LOL'a? Szukasz fajnej ekipy? Również zapraszam na PW:D

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...