Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Zamowic 100Sm Za 28Zł :)


Kronk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

S prawdzie chińczyków PLZ tanio mają

Czy to u nas dziala bo patrze za za 16zl mamy 125sm ?

 

EDIT// zaryzykowalem i skorzystalem mam za 10,01zl 60sm xDD

beztytuu2aaa.png
Opublikowano

Nie no super pomysł. PS. dodaj w 1 poście Chiny.... 125sm za 16 zeta... Ja zaryzykowałem doładowanie i.... ....mam 125 sm na koncie :)

 

@Down:

Na pewno... gwarantuje Ci :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Najbardziej się chyba opłaca "Chiny" ponieważ 125 sm tym samym sposobem mamy za 14 zł:)

 

 

@Edit: sorry nie zauważyłem że było

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Chiny już od pewnego czasu nie działają a szkoda bo wychodziło najtaniej

 

logo2re.png

 

 

logo3ln.png

 

________________________________________________________________________________________________________________________________________

big.png

Opublikowano

Chiny juz poszły sie walić, tak samo ten 'bug' z darmowymi 57 sm ;-) Jednak moje konto zasiliło swe progi o 57 sm.. tyle ze mam 58sm, a zmieniarka kosztuje 59sm ;(

DAWAC MINUSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Opublikowano

No to fajne to jest. Ale może będzie się dało inaczej zrobić, za 100zł można kupic przelwem 750SM, czyli jak damy z kraju bułgari to może bedzie sie dało za100 zł 1000 SM

Opublikowano

ja mam lepszy sposób.

Wchodzisz w opcje doładuj SM>wybierasz opcje sms i zmieniasz kraj na chiny.

wybierasz opcje 125 sm.

przenosi cie na strone onebip.com

tu za te 125 sm zapłacimi jakieś 14 zł zależy od kursy waluty chińskiej.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

2868.png

Opublikowano

a trzeba się tam rejestrować na tamtej stronie co przenosi zróbcie ktoś dokładniejszego tuta i kiedy się dostaje kod do smsa

Za Pomoc Proszę żebyście mnie nagradzali 5 i +

Opublikowano

Nie trzeba, chyba jak wyślesz SMS'a to w SMS'sie powrotym otrzymasz KOD, i go będziesz musial przepisac (ja tak myśle )

Opublikowano

to zależy ja bym bardzo prosił o pożądnego turioala jak takich tranzakcji dokładnie dokonywać

Za Pomoc Proszę żebyście mnie nagradzali 5 i +

Opublikowano

Jak na stronie klikasz kup i wyskoczy ci że na swoim koncie nie masz kasy (konto na one bip musisz zalozyc) wtedy ci wyskoczy doladuj konto wybierasz za ile chcesz doladowac i wyskoczy ci text typu wyslij sms o tresci xxx na numer xxx wysylasz i po chwilu na stronie wyskakuje ze konto zostalo doladowane i klikasz jeszcze raz kup sm na one bipie i sm kupione

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...