Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

WekendSfgame Najlepszy Prywatny Serwer Sfgame [HAMACHI]


DetronixCraft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SERWER WEKENDSFGAME TYM RAZEM JUZ CALY CZAS ONLINE BEZ PROBLEMÓW

SERWER OTWARTY W KAŻDE DNI WOLNE WRAZ Z PIĄTKIE I WEKENDAMI.

Link Do Serwera : 25.147.47.147
Sieci: Serwer-Sfgame-1      UWAGA SIEĆ Serwer-Sfgame-7 NIE JEST MOJA !!!
zamiast 1 to 2 3 4 5 6 7 8 9 10 itd. do 60
Hasło: NIE MA !!!         JAK CO : 123

UWAGA NOWYH 10 SIECI JUZ JEST 50 SIECI
FAQ:

-DLACZEGO NA POPRZEDNIM  SERWERZE NIE ODPOWIADALEM NA WIADOMOSCI NA HAMACHI ??

-Odp:Pracowalem Nad Serwerem

-Czy Jest Ograniczenie Browarów??

-Odp: TAK

-Czy Ten Serwer Zapewni Nam Stabilnosc ??[OK.16H WLONCZONY W WEKENDY]

-Wiekszosci Tak

PREZENTACJA:

https://www.youtube.com/watch?v=THqlHQFW1k0&feature=youtu.be

 

Nowosci:

 

- WC [100%]UKONCZONE
- Wiedźma [bETA]
- Wieża [90%]UKONCZONE
- Mikstury [100%]UKONCZONE
- Artefakty można kupić u handlarza, pozyskać w lochach lub WC
- Możliwość sprawdzenia wersji
- Zmieniony pasek nawigacyjny
- Drop przedmiotów w lochach 100%
- 33% szans na artefakt w sklepie
- 100% szans na uni w lochach
- Maksymalny poziom postaci 400

-Dzialajace Ordery

-Fala Nowosci
Na Start:
Na start gracz otrzymuje:
- 1 poziom
- 100 Złota
- 1000 grzybków

UWAGA ZAPEWNIAM ZE TERAZ SERWER BEDZIE NA 100% ONLINE I BDZIE ZE MNA KONTAKT

Like it +

 
Opublikowano

 

SERWER WEKENDSFGAME TYM RAZEM JUZ CALY CZAS ONLINE BEZ PROBLEMÓW

SERWER OTWARTY W KAŻDE DNI WOLNE WRAZ Z PIĄTKIE I WEKENDAMI.

Link Do Serwera : 25.147.47.147

Sieci: Serwer-Sfgame-1      UWAGA SIEĆ Serwer-Sfgame-7 NIE JEST MOJA !!!

zamiast 1 to 2 3 4 5 6 7 8 9 10itd.

Hasło:123 lub Brak.

UWAGA NOWYH 10 SIECI JUZ JEST 50 SIECI

FAQ:

-DLACZEGO NA POPRZEDNIM  SERWERZE NIE ODPOWIADALEM NA WIADOMOSCI NA HAMACHI ??

-Odp:Pracowalem Nad Serwerem

-Czy Jest Ograniczenie Browarów??

-Odp: TAK

-Czy Ten Serwer Zapewni Nam Stabilnosc ??[OK.18H WLONCZONY W WEKENDY]

-Wiekszosci Tak

PREZENTACJA:

https://www.youtube.com/watch?v=THqlHQFW1k0&feature=youtu.be

 

Nowosci:

 

- WC [100%]UKONCZONE

- Wiedźma [bETA]

- Wieża [90%]UKONCZONE

- Mikstury [100%]UKONCZONE

- Artefakty można kupić u handlarza, pozyskać w lochach lub WC

- Możliwość sprawdzenia wersji

- Zmieniony pasek nawigacyjny

- Drop przedmiotów w lochach 100%

- 33% szans na artefakt w sklepie

- 100% szans na uni w lochach

- Maksymalny poziom postaci 400

-Dzialajace Ordery

-Fala Nowosci

Na Start:

Na start gracz otrzymuje:

- 1 poziom

- 100 Złota

- 1000 grzybków

UWAGA ZAPEWNIAM ZE TERAZ SERWER BEDZIE NA 100% ONLINE I BDZIE ZE MNA KONTAKT

 

 

Tak BDZIE kontakt.

 

Przestań pisać takimi literami bo tylko odstraszasz ludzi .

nostaleh.png
Opublikowano

Wbijesz na serwer nie masz rózgi ani nic !.

Jak mam zamiar walić na 20lvl skoro dedają mnie zwykłe stwory? ..

KUP BRON TRZABYLO NA 5LVL KUPIC BRON JAK HAJSU NIE MASZ TO  DAM CI TROCHE NA BRON ;d

Like it +

 
Opublikowano

Wszedłem na ten server zagrałem chwile i jak narazie to samo co na Mythical Games chyba te same pliki maja panowie :D

Dopuki na jakims serwerze niebeda dzialac wyprawy i wojny gildijne kazdy z nich jest tylko gra pvp o topke w rankingu :D

Narazie Tak :D

Like it +

 
Opublikowano

Bardzo Fany Serwerek Polecam I Mam Pytanie Czy Będzie S2 Np Hard?? I JESZCZE COŚ Jak Mieć Złote Obramowanie.

Złote W Opcje Gry.

Bardzo Dziękuje :)

Zaraz Robie Nowy Film z Update

+Prosze all aby nie pisać tyle mi na hamachi

Like it +

 
Opublikowano

a serw mial byc od 10 do 1 ;)

 

Nie ma  Detronix dlatego off

 

Za przeproszeniem (Gówno) serwer. Admin nawet nie dopilnuje słowa że on od 10:00 do 01:00. Powodzenia abyście sobie pograli.

CO WY MYŚLICIE ŻE JA BĘDE 24/H NA DOBE NA KOMPIE GRA JUŻ DUŻO LUDZI MOWIĄ , ŻE FANY WIĘC ... 

Like it +

 
Opublikowano
Widzę, że nie tylko interesujesz się Nostale :)
Co do tematu to zwaliłeś, że jest medium. Jak był easy było spoko, teraz nie gram
Serwer spoko :)
Jedna uwaga. Dodaj więcej złota za misje

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

 

Widzę, że nie tylko interesujesz się Nostale :)
Co do tematu to zwaliłeś, że jest medium. Jak był easy było spoko, teraz nie gram

Serwer spoko :)

Jedna uwaga. Dodaj więcej złota za misje

 

Dodam Dodam :) Ja Też Interesuje Się NosTale

Dziękuje Za Opinie Przy Okazji Refresh :D

Już Jest 100 osób na serwie + prosze nie wchodzić 2 razy na sieci inne i prosze wychodzić z hamachi jak wam nie pasuje :)

Sieci Jeszcze Są Więc NIe Robie Jest 50 Z Czasem zrobie 70

ip:serwera bo wszyscy się pytają 25.147.47.147

Like it +

 
Opublikowano

Ale serwer online tylko w weekendy czy codziennie?

A serwer teraz jest mega spoko, kontakt się poprawił.

GA pracuje nad serwerem

Ale serwer ma pozostać easy :D

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

Opublikowano

Ale serwer online tylko w weekendy czy codziennie?

A serwer teraz jest mega spoko, kontakt się poprawił.

GA pracuje nad serwerem

Ale serwer ma pozostać easy :D

 

a co oznacza "weekend" ? codziennie ? -.-

 

"SERWER OTWARTY W KAŻDE DNI WOLNE WRAZ Z PIĄTKIE I WEKENDAMI." -> to oznacza,że codziennie ? ... -.-

 

a teraz pomyśl

przeczytaj to

i jeszcze raz pomyśl 

bravo chyba doszedłeś do prawdy

Opublikowano

Ale serwer online tylko w weekendy czy codziennie?

A serwer teraz jest mega spoko, kontakt się poprawił.

GA pracuje nad serwerem

Ale serwer ma pozostać easy :D

 

a co oznacza "weekend" ? codziennie ? -.-

 

"SERWER OTWARTY W KAŻDE DNI WOLNE WRAZ Z PIĄTKIE I WEKENDAMI." -> to oznacza,że codziennie ? ... -.-

 

a teraz pomyśl

przeczytaj to

i jeszcze raz pomyśl 

bravo chyba doszedłeś do prawdy

Może Tak SERWER JEST OTWARTY TYLKO W PIATEK SOBOTE I NIEDZIELE I PODCZAS DNI WOLNYCH OD SZKOŁY :) NIE PYTAĆ DLACZEGO !!!!!

Like it +

 
Opublikowano

Może Tak SERWER JEST OTWARTY TYLKO W PIATEK SOBOTE I NIEDZIELE I PODCZAS DNI WOLNYCH OD SZKOŁY :) NIE PYTAĆ DLACZEGO !!!!!

Widzę że gimbusek do szkółki musi zapierdalac.

 

 

Serwer fajny ale administrator to jakis dzieciaczek

Opublikowano

Widzę że gimbusek do szkółki musi zapierdalac.

 

 

Serwer fajny ale administrator to jakis dzieciaczek

 

JAK CO TO NA TELEFONIE SZYBKO PISAŁEM WIĘC MOGĄ BYĆ BŁĘDY.

NO KOMENT. DZIECIAKU

PS: JESTEŚ TU TYLKO ABY HEJTOWAĆ

 KTO DOROSLY ZROBICI SERWER Z JAKIEJŚ GRY NIE ZARABIAJĄC  NA NIM DLATEGO WĄTPIE , ŻE JEST TAKA OSOBA MAX DO 18 LAT :).

MOŻE I JEST.;d

WIĘC LICZY SIĘ TO ŻE SERWER FAJNY :)

A JA SIĘ UCZE BO MYŚLE O PRZYSZŁOŚCI ;)

PO CZYM STWIERDZASZ , ŻE JESTEM DZIECIAK A ZRESZTĄ NAWET NIE ODPOWIADAJ I TAK NIE ODPISZE.

ŻAŁOSNE KOLEJNY HEJTER SŁABIAK.

Like it +

 
Opublikowano

Super serwer, fajny admin (odblokował mi lochy hihi), ale szkoda, że tylko w wolne ;D Polecam ;3

 

Serwer godny uwagi. Szkoda że w wolne. Ale dziś piątek :D

Dziękuje Dziękuje.

UWAGA BYĆ MOŻE SERWER ZOSTANIE DODANY NA  HOSTING 

Like it +

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...