Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wszystkie gry steam po 4zł?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wpiszesz swój numer telefonu to zapiszesz się do subskrybcji sms. Będzie cie to kosztowało kilkanaście złotych tygodniowo.

A klucza żadnego nie dostaniesz.

1398258449-U383457.png

Opublikowano

Fejk ,nie możliwe.

 

 

Jak wpiszesz swój numer telefonu to zapiszesz się do subskrybcji sms. Będzie cie to kosztowało kilkanaście złotych tygodniowo.

 

Dokładnie

Opublikowano
iDownload.com.pl

Serwis jest usługą subskrypcyjną dostępną w sieci Plus, T-Mobile, Orange, Play. Użytkownik akceptuje regulamin poprzez wpisanie na stronie kodu PIN otrzymanego darmowym sms'em na podany numer telefonu komórkowego. Wraz z aktywacją subskrypcji użytkownik otrzymuje dostęp płatnych zasobów strony. Subskrybenci serwisu otrzymują sms w poniedziałek, środę oraz piątek około godzinny 11:00. Sms zawiera dowcipy oraz anegdoty. Koszt za każdy sms przychodzący to 4,92 zł z VAT. Dezaktywacji subskrypcji można dokonać w dowolnym momencie poprzez wysłanie SMS o treści STOP FUN pod numer 60435 (Koszt wysłania sms to 0 zł). Regulamin serwisu znajduje się tutaj. W przypadku reklamacji prosimy wysłać email na adres: [email protected]

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Takie klucze nie są ze sprawdzonych źródeł, jeżeli chcesz gry na steamie za grosze i to oryginały kupuj tylko na humblebundle. Są to akcje charytatywne, wspierane przez wiele osób, mniejszych firm, większych lub nawet YouTuberów takich jak PewDiePie. Tam są sprawdzone gry, za grosze, gdzie indziej to keye, które lecą jeden za drugim z keygena.

Opublikowano

Przecież to jest PPA czyli płacisz za pobranie i masz subskrybcje na numer komórkowy i wtedy Ci smsy będą przyłaziły po 5-20 zł.

 

 

A tak w ogóle co za debile kupują drogie gry skoro jest fajny sklep tpb? Kappa.

Opublikowano

Przecież to jest PPA czyli płacisz za pobranie i masz subskrybcje na numer komórkowy i wtedy Ci smsy będą przyłaziły po 5-20 zł.

 

 

A tak w ogóle co za debile kupują drogie gry skoro jest fajny sklep tpb? Kappa.

Nie każdy chce piracić. Poza tym w większości przypadków te "drogie gry" mają multi, które nie działa na piratach.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...