Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AHRI ap czy ad? Która lepsza ? daje like :)


Bartigab

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kochanie, maxymalnie można 40% cdr mieć potem już nic Ci to nie daje.

 

Pod ap lepsza, aczkolwiek kiedyś pomyliłem runy i zagrałem pod ad. Anivie na midzie zniszczyłem bez wiekszego problemu z buildem na adc.

... napisał: pozdro dla kumatych :D

Złapałeś się na takiego trolla..

 

Ahri tylko i wyłączenie AD. Na wyższych dywizjach niszczy wszystko. Jest to nowa meta i ludzie nie wiedzą jak na nią grać

A na najwyższych, gra sie hybrydą. Ja buduje troche ap i armor pene (lw i bc), berserski na as'a i 2 ga, bo daje troche armora i troche mr. Ludzie też nie wiedzą jak na cb grać.

 

Tylko Jungle pod mana tanka i cd.

Kupisz 80% CDR i spamisz Q co sekunde z true dmg.

 

 

Pozdro, dla kumatych.

Ja kupuje 100%.

 

Annie już byłaby lepsza pod adc na normalach.

 

Ahri to jest postać AP, którą sie idzie na mida. Jeśli chcesz grać for4 to czemu nie ? Nikt wam nie karze iść ap

miało być chyba "4 fun" a nie "for4"

 

Ahri tylko i wyłącznie AP.

nie wyłącznie, można zagrać każdym buildem :D

dudeson.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...