Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić , aby admin mógł się tepać, gdy jest podczas walki?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Robie serwer pvp , i mam problem z pluginem CombatLog, gdy ktos mnie uderzy nawet , jak jestem na gm , np gracz , to wylacza mi sie fly , i nie moge sie tepac, a mam opa i range Wlasciciel , ktora moze wszystko , jak temu zaradzic?

Opublikowano

W configu combatlog w disable mode (czy jakos tak) usun fly gm itd

Opublikowano

Z tego co wiem do CombatLoga nie ma żadnego uprawnienia, które pozwala wyłączyć ochronę PvP dla gracza z uprawnieniem. Zmień plugin na jakiś inny. ;)

8098_com.tmobile.theme.Ubuntu_ubuntu-cm1


 


Risen. :# - wierny użytkownik Linux'a (Ubuntu). :D

Opublikowano

Zobacz na stronie pluginu, czy niema jakiegoś permission który wyklucza z tego i pozwala logac.

Opublikowano

Usuń CombatLog.. a daj jakies inne cuś.
np CombatTag to chyba ma..

#Jeżeli owy administrator dał mi warna, proszę przeczytaj:

Forum dyskusyjne – przeniesiona do struktury stron WWW forma grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej. Na Forum nie istnieje off-topic, połowa administracja mpcforum nie wie co to "off-topic"...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...