Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Zapowiadamy Tandoria pl Mapa M2 + kilka pytań [#3]


Tharel.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogólnie mapka spoko. Aczkolwiek bym się kłócił co do samego serwera.

Jeżeli chcecie stawiać serwer po serwerze, i tak w kółko to totalnie bez sensu - ale jeżeli naprawdę tak chcecie to można zmienić nazwę na Tandeta.pl no nie? też fajna ^^

 

Polecam, ogarniają aczkolwiek robić serwer po serwerze to bezsens.

Skoro się jeden nie uda to co mam iść się powiesić? Robię dalej, aż w końcu zrobię ten najlepszy. Nie wiem skąd u Ciebie taka opinia, że my robimy serwer po serwerze. Dlaczego zatem nie napiszesz tego Azprime'owi lub Santrielowi czy nawet Sensualowi? Twoje porównanie tandoria do tandety jest tak samo głupie jak nazywanie PRYWATNEGO serwera Metin2 Poland.

 

A tak btw. dziękuję za opinie na temat mapy.

Opublikowano

#1 - up nie nazwałem tak PRYWATNEGO SERWERA.

#2 - nie piszę im tak, chociaż już wiem że Sensual w wakacje startuje z nowym

 

~ [*] przepraszam ale nie będę z duchami pisać [beka]

 

- jak robi Evor to jeszcze bardziej polecam.

517981403547547309333.jpeg

Opublikowano

#1 - up nie nazwałem tak PRYWATNEGO SERWERA.

#2 - nie piszę im tak, chociaż już wiem że Sensual w wakacje startuje z nowym

 

~ [*] przepraszam ale nie będę z duchami pisać [beka]

 

- jak robi Evor to jeszcze bardziej polecam.

W takim razie zwracam honor. A co do pisania z duchami to, że tak to ujmę nie wiem o czym piszesz.

Opublikowano

#1 - up nie nazwałem tak PRYWATNEGO SERWERA.

#2 - nie piszę im tak, chociaż już wiem że Sensual w wakacje startuje z nowym

 

~ [*] przepraszam ale nie będę z duchami pisać [beka]

 

- jak robi Evor to jeszcze bardziej polecam.

Moje interesy, a nie Twoje. W ogóle to widzę, że info wyssane z palca. :unsure:

Prawdziwe, żywe, czarne... duchy? Czujesz to?

  • 1 rok później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...