Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Fatal v3 Działa!


Umarly

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zostało odnalezione źródło hacka więc nie działa już.

 

I tu sie mylisz, działa :D 

 

Zamiast tego z prawej, nacisnąłem to [standard] i działa normalnie wszystko. 

175001456602037225492.gif

Opublikowano

I tu sie mylisz, działa :D

 

Zamiast tego z prawej, nacisnąłem to [standard] i działa normalnie wszystko. 

Racja , tym sposobem smiga po staremu

Opublikowano

I tu sie mylisz, działa :D

 

Zamiast tego z prawej, nacisnąłem to [standard] i działa normalnie wszystko. 

DZIEKI koles racja, wszystko ladnie smiga :)

Opublikowano

Dowody że działa ss zrobiony przed chwilą. 

 

493801401528451225492.jpeg

 

 

 

Jak to odpalić tak jak poprzednio klikacie graj teraz i gdy wyskoczy w prawym dolnym rogu okienko wciskacie Inject Standard. I działa 

 

 

yhy jasne...

 

dobra powiedz jeszcze raz jak to odpalic czy z winrara czy jak 

 

 

Nie ma za co. 

 

DZIEKI koles racja, wszystko ladnie smiga :)

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Dowody że działa ss zrobiony przed chwilą. 

 

493801401528451225492.jpeg

 

 

 

Jak to odpalić tak jak poprzednio klikacie graj teraz i gdy wyskoczy w prawym dolnym rogu okienko wciskacie Inject Standard. I działa 

 

 

 

 

 

Nie ma za co. 

Mi wczoraj też działa... odpalam dzisiaj i już nie, wykrywa za każdym razem, najdalej doszedlem do logowania i wykryło, teraz wykrywa po tym jak antycheat się załaduje

Opublikowano

Mam taki bład jak klikam standart Nie znaleziono punktu wejścia procedury CreateThreadspoolTimer w bibiotece KERNEL32.dll.

Opublikowano

udało się, działa ;)

 

 

tylko czasem po tym gra się długo ładuje a czasem nawet zawiesza  i trza  od nowa;/

 

 

ehh... w grze niestety wykrywa go i wywala grę

200px-Cigarette.jpg

Opublikowano

Jak chcesz aby crosshair to do mnie pisz.(dopiero się tworzy)

Tak bywa na to nie ma sposobu.

Czas wziąć się do roboty

;)

Opublikowano

Wczoraj mi dzialal jak wlaczylem , potem chcialem wlaczyc drugi raz i juz sie nie dalo. Dzisiaj probowalem z 10x i bez skutku ;c kiedy ma wyjsc v4?

Opublikowano

A no mogli coś zrobić bo dzisiaj pierwszy raz podczas gry mi wykryło tego hacka, aż się zdziwiłem trochę. Nie mam pojęcia czy teraz mi działa . Na razie nie mam ochoty i tak na grę bo skill wg mnie szybko staje sie nudny ;p

Opublikowano

Nic nie wgrywasz odpalasz tak jak na filmiku. Zobacz w temacie z hackiem.

Nie ma konkretnej daty w sprawie publikacji autor chce go wydać z zaskoczenia :-P

Jeżeli piszę haotycznie to znaczy, że piszę na szybko i nie zwracam uwagi na to w jaki sposób piszę!

 

hjbu.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...