Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co mam do kupić lub zainwestować


kamilos21xp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje konto

Statek:3 hale golec,vega, spear

Lvl:15

PP-20

Drony:8 irkow ulepszone na 12 +apis na 16 lvl

Designi- te na handlu + dimisher,solace,venom,zlota wega

A do dronow - 8 havockow

Pet na 8 lvl mechanizmy kamikadze 3 zbieracz surowców 3 , zbieracz boksow 3

Formacje dronow -tylko za kredki (niewiem jakie formacje kupić)

Lasery:10lf4 41lf3

genaratory-20bo2 ulepszone na 10lvl 20najlepszych napedow

Stan wrot

Alfa 32/34

Beta 47/48

Gamma 60/88 niejestem pewny

Delte nierobie

Epsilon stoi na bazie

Kappy chyba zaczne je robic nie jestem pewny

Zety ciagle robie te wrota

Skylab rozbudowany na 20lvl

 

Co mam dalej inwestować oraz dokupić?

Opublikowano

PP zrób do grubych laserów, zdobądź jeszcze 1 havoc żeby mieć full, pozbieraj kredki i kup aegisa (lub urke jak wolisz) i kup do niego Design Elite

Opublikowano

Romb ładuje 1% twojej osłony (czyli jak masz 300k osłony to ładuje ci 3k na sekunde). Do bicia np. dk wystarczy 250k osłony żeby stać w nim w miejscu. Jeżeli chcesz bić alieny to polecam romb dla goliatha/aegisa, szewron i bariera dla leonka. Na wyloty jak najbardziej to ćma, serce i skorpion. A no i jak będzie formacja nietoperza to radziłbym odłożyć te 75k uri i zaczekać aż się pojawi w sprzedaży. Formacja Nietoperz jest bardzo dobra do bicia alienów. Nie pamiętam co dokładnie dawała ale wiem że pare % dmg do bicia alienów i spowalniała twój statek chyba o 30%

Opublikowano

Dokladnie aegis czy jak to tam sie pisze + romb na dk i kubiki jest swietna :). Pamietam jeszcze jak z kolega latalem na kubiki ja mialem golca srednio zrobionego a on fe z venomem, kiedy kubik mial 3/4 hp rzucal rakietke po minutce kubik pekal. Ja jednak tak jak napisal VRUMaster aegis 250k+ obrony romb i jadymy z mobkami

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...