Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

SG - Sura WP 60 lvl - Kilka pytań


Reserve

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Posiadam Sure WP 60 lvl, na serwerze Metin2.SG

 

Moja postać:

 

Skille:

Ostrze m8 Strach m8 Wirek m6

 

Eq:

Fms +9 śr 36% KD Śmierci i Potwora +3

Zbroja na 42 lvl + 6 + 1k HP

Ebo +9 czyste

Tarcza na 41 +7 czysta

Buty, bransa, naszyjnik 1.5k HP

Hełm na 60 lvl +6 czysty

 

Staty: Full WIT, Full INT, teraz Siła

 

Mam dropa do m2, 35 lvl Wojo z bojem 2x M (aura berek)

 

 

Moje pytanka:
 

1. Chciałbym tą surką robić dt do kowala sam. Co dokupić?

2. Gdzie zarabiać hajs żeby kupić to eq?

 

Mam na razie 80kk :)

2l6yat.jpg

Opublikowano

1 Musisz kupic eq na dt , cos na strzaly dobij strach i ostrze do G1 no i buffek by się przydał zmieniłbym też kd na +4 i zbrojke do +9 podbił 

2Metki w red lesie , na ognistej , sohan (też możesz ) nic wiecej do głowy mi nie przychodzi :/ 

Opublikowano

Ognistej nie ogarnę, lasu tym bardziej. :)

to zrób buffka i się ożeń z nim najlepiej powinieneś dać radę albo do zwykłego lasu też coś możesz zarobić ale to już gorzej . Albo tym dropkiem w m2 metki wybijaj nic innego raczej nie ma co robić 

Opublikowano

Bij metki 65lv na lodówce.

Aby ogarnąć DT, to jeszcze dużo Ci brakuje.

Dobrze by było skille G, zbrojka na 61 +7/+8/+9 1,5/2k hp, na pewno tarcza na 61 +9, i eq z lez +6 lub wyżej z 1,5k hp

1356721310-U739101.png

Opublikowano

Do dt wiem że dużo brakuje ;)

 

A myślałem żeby pominąć zbrojkę 61, od razu kupić stal +6 wybonowaną. Co myślicie?

 

A w jakie bony i w czym celować?

 

@Wiesiekex: A będzie różnica pomiędzy metkami 65 i 55?

2l6yat.jpg

Opublikowano

No z metków 55lv już Ci marnie będzie leciało, aczkolwiek z rękawicą możesz jeszcze bić bo są łatwe.

A z metkiem 65lv dużo trudniej, ale możesz lody podropić. A właśnie, jak masz biologa?

Bony oczywiście hp, odp na strzaly/miecze, moze byc blok/odbicie

1356721310-U739101.png

Opublikowano

A czy warto kupować hermity do ostrza?

Zostało mi 2 KU do m9, więc musiałbym zakupić 21 hermitów. Stoją tak średnio po 2.5kk - czyli razem ok. 50kk poszłoby na rady. KU Ostrze średnio 400k trzeba liczyć.

2l6yat.jpg

Opublikowano

Zależy czy chcesz osiągnąć cel szybciej, czy wolniej, to jedynie twój wybór ;)

Ja bym wolał sobie wolno wbijać te skille i dorobić się trochę hajsu.

1356721310-U739101.png

Opublikowano
Wnioski z nocki - ciężko mi ubić metka 65, padam nawet z buffem.

 

Co myślisz o sprzedaży mojego fms-a i zakupie nowego ze śr. 40+? Będzie się opłacać?

 

Mam też możliwość zakupu bransy z ebo +9, 1.5k HP, 10% do PZ za 180kk. Brać czy szukać innych bonów?

2l6yat.jpg

Opublikowano

Jak będzie miał 45 śr. + to się opłaca, wtedy odczujesz różnicę w hitach. Branza jest wg. mnie spoko, kupuj :-)

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...