Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak mogę poprawić swój skill w PVP


SpMinecraft321

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka :D Chciałbym się dowiedzieć jak mogę polepszyć się w PVP :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

~Dla nie ogarów - PVP oznacza Player vs Player.

Opublikowano

Zbindowany sprint - biegasz dookoła przeciwnika, nowa klawiatura - zapewne twoja nie ogarnie 3-4 przycisków na raz. Po co tyle? Po to: W - bieganie do przodu, A lub D - biegasz w bok, jak okrążasz przeciwnika to tylko W+A lub D, przycisk zbindowania sprintu, domyślnie Ctrl, ja u siebie preferuję R, przyciski 1-9 czyli zmienianie miecza, kox, łuk etc. etc.

Opublikowano

Ćwicz na trybie Survival Games. Możesz również ćwiczyć na huzuni jednak nie namawiam by grać cały czas na nim. Jak się poduczysz odinstaluj i zobacz czy dało efekty :)

ev439f.jpg

Opublikowano

Jak bijesz to skacz i próbuj przeskakiwać przeciwnika, aby zajść go od tyłu. 

                                                                  ddvv4VY.png

Opublikowano

Temat ma bardzo dobre pytanie, w minecrafcie jest bardzo rozbudowany system pvp dlatego polecam tobie spacje, prawy i lewy przycisk myszki.

 

Nie wiesz co robić? - Nak**aj wszystko na raz

Dota 2 > Lol

Opublikowano

1. Sojusze 

2. dobre eq oraz miecz

3. naucz się strzelać z łuku bardzo pomaga

4. bierz ze sobą złote jabka bądź koksy  

Opublikowano

Trening i nie zniechęcaj się kiedy będziesz zgarniał po twarzy. Dopasuj sobie wszystkie przyciski do ręki i próbuj do skutku

  • 3 lata później...
Opublikowano
Dnia 30.04.2014 o 21:06, SpMinecraft321 napisał:

Siemka :D Chciałbym się dowiedzieć jak mogę polepszyć się w PVP :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

~Dla nie ogarów - PVP oznacza Player vs Player.

Nie potrzebny żaden skill. Wystarczy poprostu mieć dobre uzbrojenie!

Opublikowano

Trenuj na castle,xvsx,pvp ew. easyhc,hardcore. Naucz się zakładać strefy, nie biegnij prosto w przeciwnika, lecz zataczaj mu kółeczka :)


 

Opublikowano
Dnia 14.10.2017 o 23:22, KamilMinecraftBalloon napisał:

Nie potrzebny żaden skill. Wystarczy poprostu mieć dobre uzbrojenie!

 

Dnia 15.10.2017 o 08:30, Blackovskyy napisał:

Trenuj na castle,xvsx,pvp ew. easyhc,hardcore. Naucz się zakładać strefy, nie biegnij prosto w przeciwnika, lecz zataczaj mu kółeczka :)

Gratuluję odkopu roku chłopaki ^.^

 

Opublikowano
17 godzin temu, xɘrtiz napisał:

Gratuluję odkopu roku chłopaki ^.^

 

KamilMinecraft odkopał temat, ja nie patrzyłem na datę i odpisałem :)


 

Opublikowano
56 minut temu, _space_ napisał:

@KamilMinecraftBalloonno tak XDD, co z tego, że nawet w przeciwnika nie potrafisz wycelować myszką - wcale skill się nie liczy. Ehm, no chyba, że chodzi ci o walkę z mobami iksde.

PS. Następnym razem nie pisz dwa razy tego samego.

wogule nie trzeba skilla , nawet w walce z graczami. jak sie ma diaxową zbroje i diaxową siekiere to sie pokona kogos , myszką to czasami trudno mi bylo wycelowac gdy gracz skalal na boki zebym go nie trafil

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
3 godziny temu, keebe napisał:

Makra, tripleclicki - teraz bez takich syfów na serwerach przewagi mieć nie będziesz. :> 

Na ameryczkach nie potrzebujesz. Gratuluję odkopu.

Opublikowano

No masz dużo sposobów, na pewno poradniki youtube.

Serwery pvp albo idź na łatwiznę i pobierz macro lub NIEDOZWOLONE OPROGRAMOWANIE...

 
 
post-1403164-0-73516200-1494665974.png

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...