Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Platynowe zwierzęta w naturalnym środowisku


Shazzy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będę tu wstawiał ss'y z platyny  ^_^

 

94267916505725150767.png

 

 

Quinn płakała cały mecz o to, że biorę kille. Zaczęło się od tego, że przy ganku na bocie leona prawie uciekła, a ja zrobiłem E>Q żeby ją dobić, ale pół sekundy po tym quinn użyła heala i flasha i wielce poszkodowana zaczęła flameować. Btw. ogarnijcie jej build -.- (moar sustejn)

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Też jestem W platynie V aktualnie 98 Lp sam dzisaj miałem w drużynie Jaxa 0/6 który nie chcial sie komunikować ;d


Miałem dzisiaj podobny mecz B)

 

1mdaaz.jpg

 

Farma Lee OP.

Być może wyboostowany lub miał szczęsie i wbił do golda ale to Tylko Gold 4 tam są spotykane takie prosy ^^

Opublikowano

Grałem wczoraj z tym Dariusem :P

53614e42e06ff.png

 

Może kiedyś zagramy na SoloQ jeżeli trafimy.

 

Uważaj bo nie umiem farmić :D 

Darius był spoko, ale na początku zrobiłem 3 ganki i był fb dla riven i 1 kill dla mnie. 

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Nic dodać, nic ująć, wszędzie są zwierzęta, flamerzy i leaverzy.

 

Grałem wczoraj z tym Dariusem :P

53614e42e06ff.png

 

Może kiedyś zagramy na SoloQ jeżeli trafimy.

Jakiej strony używasz do sprawdzania meczy?

Opublikowano

Nic dodać, nic ująć, wszędzie są zwierzęta, flamerzy i leaverzy.

 

Jakiej strony używasz do sprawdzania meczy?

 

op.gg

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

2#. Cait ciężka, ale daliśmy rade... No ale co z tego jak mi tak mmr spadło -.- 2 dni temu miałem po +20/+22

 

47692111359525381110.png

 

Wiem że mało farmy  -.-

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

3. Master for carry :D w sumie 60 stacków w 23 min. //Duo z gravesem. 

 

u0vxnqqfikjh.png

 

 

4. Nie była to moja najlepsza gra, zrobiłem FB, a potem dostałem DC na 5min. Trochę ciężko mi potem się farmiło, ale wygraliśmy :D

 

87zddluuz06n.png

 

5. Przykład gry, gdzie przegrana jest z mojej winy ;) 

 

95328871071744810346.png

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

RITO PLS...

 

29564710594498837374.png

 

 

I po grze...:

 

84132927597374090591.png

 

 

Kha i TF przychodzili na topa, tylko żeby się wyjebać... Kha wbił pod turreta po riven, na 3 lvl. No i oczywiście 1st time TF

 

b_560_95_1.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...