Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wspólny pokój z bratem :/


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko, otóż chciałbym sie was spytać czy ktoś z was mieszka w jednym pokoju z bratem i jak się wam tak mieszka? Bo ja sie jutro przeprowadzam i jestem ciekaw :) z bratem jesteśmy w rewelacyjnych stosunkach- ja mam 15, on 6 lat ale sie nie bijemy itd. ale boje sie jak to bedzie na codzień :/

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Siemanko, otóż chciałbym sie was spytać czy ktoś z was mieszka w jednym pokoju z bratem i jak się wam tak mieszka? Bo ja sie jutro przeprowadzam i jestem ciekaw :) z bratem jesteśmy w rewelacyjnych stosunkach- ja mam 15, on 6 lat ale sie nie bijemy itd. ale boje sie jak to bedzie na codzień :/

Wspolczuje, zero prywatnosci, przejebka.

No i skończy sie trzepanie.

I nie mam na myśli dywanu.

:D

Opublikowano

Zero fapu porno xD ani nic. No cóż rodzice są jacys nienormalni że daja ci takie niespodzianki. Przyjdz z kolezanka to odrazu sie zmieni

Opublikowano

Nie ma miejsca w domu, a brat predzej czy pozniej potrzebuje pokoju (ja dostalem w wieku 7 lat), ale bedziemy chociaz oddzieleni podnoszoną zasłoną ;)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Nie ma miejsca w domu, a brat predzej czy pozniej potrzebuje pokoju (ja dostalem w wieku 7 lat), ale bedziemy chociaz oddzieleni podnoszoną zasłoną ;)

 

Prawie jak w szpitalu.

Cóż, ja mieszkałam z siostrą jednak byłyśmy wtedy dziećmi więc to zupełnie zmienia postać rzeczy.

Radzę zaopatrzyć się w zamki lub kłódki bo dzieci w tym wieku lubią grzebać, szukać i niekiedy coś sobie wziąć bez pytania xD

Opublikowano

Do szesnastego roku życia miałem pokój z o rok starszym bratem. Eh... W moim przypadku było tak:

- Zero prywatności

- Wieczne nękanie

- Chrapanie

- Słuchanie znienawidzonej przeze mnie muzyki na bardzo głośnych obrotach

- Budzenie mnie

- Przełączanie kanałów w telewizorze

- "Mama! Piotrek nie daje mi posiedzieć na internecie!"

- Wyłączanie przez niego routera

- Z dziewczyną musiałem spotykać się w sypialni rodziców albo u niej. Przy nim po prostu się nie dało. A żeby miał chociaż troszkę kultury aby wyjść...

- i wiele innych...

 

Dziękuję, że to się wreszcie skończyło

Życie nie ma sensu, lecz śmierć tym bardziej

Opublikowano

Najgorsze dla ciebie bedzie to ze nie bedziesz mógł konia walić w spokoju, no chyba ze jak go nie będzie.

 

A tak do tematu to zależy jaki jest twój brat, czy miły czy nie miły 

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Ja mieszkam z bratem już prawie 16 lat i my mamy relacje bardzo dobre, ale może to dlatego iż on jest 10 lat starszy i często go nie ma :f

graphic.png

Opublikowano

Zależy w sumie, możesz się zawsze z nim dogadać tak, że praktycznie nie będzie go w Twoim pokoju - wszystko zależy od charakteru. Są oczywiście minusy typu brak prywatności, co jest męczące. 

Opublikowano

też odrazu pomyślałem o tym, że koniec fapu, to chyba najgorsze.

Opublikowano

Dramatyzujesz, ja nie miałem takiego przypadku, lecz moje trzyosobowe rodzeństwo przez pewien czas mieszkało w jednym pokoju i żadnych problemów nie było.

Opublikowano

też odrazu pomyślałem o tym, że koniec fapu, to chyba najgorsze.

Od czego jest łazienka?

                           

Opublikowano

Nie mamy kompa w pokoju ;)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Dramatyzujesz, ja nie miałem takiego przypadku, lecz moje trzyosobowe rodzeństwo przez pewien czas mieszkało w jednym pokoju i żadnych problemów nie było.

Słabo. Ja z moim rodzeństwem przez pewien czas w czwórkę w jednym pokoju mieszkaliśmy.

Opublikowano

Ja mam wspólny pokój z bratem, ale jakoś żyję.

 

masz zjebany łeb, więc nie zyjesz normalnie kurwiaczq

Opublikowano

Ja mieszkam od 9 lat na wsi w jednorodzinnym domu [ wprowadziłem się w wieku 7 lat , teraz mam 16 ]

Tak to mieszaliśmy w mieście i w pokoju z bratem , razem graliśmy w gry planszowe i na playstation 2 . Teraz mamy osobne pokoje i komputery , nie wyobrażam sobie jak bym mógł z nim przebywać w jednym pomieszczeniu ,zero prywatności , ciągłe spiny i taka prawda. 

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Ja jestem jedynakiem dzięki bogu i mogę fapać w spokoju ;f 

 

Najgorsze jest to że nie będziesz mógł walić konia, chyba że jak mój kolega pod kołdrą w nocy kiedy będzie spać XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

iron_man_signature_v_2_by_harukaquinn-d5


|Fan Iron Man'a :)|Fan Avengers :)|

Opublikowano

Jakby mnie wkurwiał to bym mu jebnął lepe xD 

chociaż śmiesznie będzie ;x

Opublikowano

Przeyebka z młodszym. Hahaha teraz se tak pomyslałem Mały krzyczy: mamo! mamo! pacz co znalazłem a tu playboye zpod łozka wyciaga i pornoski xD

Potrzebna pomoc w robieniu grafiki/intra? Pisz! Znajdziesz mnie w pogaduszkach ;). Zagraj ze mną w Dead Island . Pisz na pw!

Opublikowano

Też mam brata,czasami są spiny,jest odemnie o 3 lata młodszy.

Na szczęście mamy oddzielne pokoje,jak wujek przyjechał to on spał w mojego brata pokoju a mój brat w moim :G

jednym słowem:

CHUJOWO!

Opublikowano

Przeyebka z młodszym. Hahaha teraz se tak pomyslałem Mały krzyczy: mamo! mamo! pacz co znalazłem a tu playboye zpod łozka wyciaga i pornoski ,xD

Ja myslalem o tym samym :D

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...