Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy opłaca się grać? Czy Gold Pack jest potrzebny?


Dzienny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć.

 

1. Opłaca się w tą grę zagrać?

 

2. Da się w nią grać bez tych gold pack'ów czy jak to się zwie (chodzi o to, czy będę mógł sobie poradzić normalnie grając bez niego)?

 

3. Ile kosztuje gold pack (proszę o cenę sms oraz przelewu)?

 

4. Co daje gold pack?

 

5. Jaką postacią sobie zagrać (zastanawiałem się nad Magiem|Czarodziejem, Zwiadowcą|Łucznikiem, Assasin'em, kogo lepiej)?

 

6. Można założyć swój klan, gildie czy coś tego typu (jeżeli się da - jest możliwość bez gold pack'a)?

 

To chyba na tyle, w razie czego się dopytam :)

 

Pozdrawiam

Opublikowano

  1. http://www.mpcforum.pl/topic/1184937-czy-oplaca-sie-grac-w-aiona/?hl=%2Bczy+%2Bop%C5%82aca+%2Bsi%C4%99+%2Bgra%C4%87#entry10141105

    http://www.mpcforum.pl/topic/1197298-aion-pl-wersja-gra-bez-gold-packa-i-item-shopu/

     

  2. Do ~50lvl GP nie jest potrzebny. Później jeśli myślisz o aktywnej grze na end-game potrzebujesz Gold Packa.

     

  3. Ok. 25zł/GP przy przelewie.

     

  4. Oficjalna strona AIONa:
    http://pl.aion.gameforge.com/website/featuresdetails/
  5. Klasy magiczne mają większy dmg i są łatwiejsze w ogarnięciu od pozostałych. Na początek poleciłbym Ci Sorcerera (Czarodzieja) lub Gunnera (od Inżyniera).

     

  6. Tabelka z punktu 4, "Zakładanie legionu"

Opublikowano

Wydaje mi się że temat wyjaśniony więc pozwolę sobie na lekki offtop

 

 

Serio? Nie potraficie przejrzeć kilku stron tylko co chwila zakładać nowy temat?! Takich tematów było już bardzo dużo może nie wszystko było zawarte w tytułach tych tematów, ale te sprawy były w nich poruszane...

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Opublikowano

Nie ma GP od NPC jako takiego itemu. Jedynie z brokera po trochę wyższych cenach niż rynkowe.

Opublikowano

Dokładnej liczby chyba nikt nie zna ale spokojnie znajdziesz pt na instancje czy kampanię

Obama wie, co robisz!!!
131894.jpg                                                                                                                                                    4906167742.png

                                                                                                                                                                                                                                                                                      LTE Play Opole

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...