Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

System się crashuje po wyłączeniu przeglądarki


Bartollinix

Pytanie

Opublikowano

Witam.

Mam problem z Google Chrome, że zazwyczaj jak ją wyłączam a ma kilka otwartych kart to się crashuje system i jest niebieskie tło z napisami, oraz co dziwne wszystkie dodatki i motywy Google Chrome znikają, jedynie historia i zapisane konta zostają.

 

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1. Przeinstaluj Google Chrome (usuń wszystkie dane)

2. W własne opcje skanowania wklej

:OTL
IE - HKCU\..\SearchScopes\{95B7759C-8C7F-4BF1-B163-73684A933233}: "URL" = http://mysearch.avg.com/search?cid={FB2F23DC-4E21-4466-9FA3-6936BEF1B414}&mid=c396723bf2da47d2884052d5b3986783-a2ed27592aeafd4c2263e8f8fbf80dd674844f19〈=pl&ds=AVG&coid=avgtbavg&cmpid=&pr=fr&d=2014-04-09 18:43:34&v=18.0.5.292&pid=safeguard&sg=&sap=dsp&q={searchTerms}
O3 - HKCU\..\Toolbar\WebBrowser: (no name) - {E7DF6BFF-55A5-4EB7-A673-4ED3E9456D39} - No CLSID value found.
O13[b]64bit:[/b] - gopher Prefix: missing
O13 - gopher Prefix: missing
O18:[b]64bit:[/b] - Protocol\Handler\skype4com - No CLSID value found
O18:[b]64bit:[/b] - Protocol\Handler\viprotocol - No CLSID value found
O21:[b]64bit:[/b] - SSODL: WebCheck - {E6FB5E20-DE35-11CF-9C87-00AA005127ED} - No CLSID value found.
O21 - SSODL: WebCheck - {E6FB5E20-DE35-11CF-9C87-00AA005127ED} - No CLSID value found.
O21:[b]64bit:[/b] - SSODL: WebCheck - {E6FB5E20-DE35-11CF-9C87-00AA005127ED} - No CLSID value found.
O32 - AutoRun File - [2014-04-04 22:04:14 | 000,000,000 | ---- | M] () - D:\autoexec.bat -- [ NTFS ]
 
:Commands
[emptytemp]

Wykonaj skrypt, zatwierdź restart i zrób ponownie log.

Opublikowano

Myślę, że już wszystko jest już w porządku. Jeżeli by wystąpiły jeszcze te problemy to napiszę do Ciebie na pw.

Dzięki za pomoc ;)

 

 

Temat do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...