Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zasilacz - da rade?


Sir Manieek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zasilacz 350w (ao350-12 pnf):

- z płytą główna C51GM-M,

- procesorem athlon 64 3000+,

- 2gb ramu

- kartą graficzną gt 8600?

Da radę?

 

+ o ile można określić, ile bd miał w lolu na niskich z rozdzielczoscia 1280 x 1024?

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano

A coś więcej niż tylko Zasilacz 350w (ao350-12 pnf) podaj model zasilacza

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

A coś więcej niż tylko Zasilacz 350w (ao350-12 pnf) podaj model zasilacza

No "ao350-12 pnf" to jest model xD

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano

Komputer jest mniej wart niż nowy zasilacz...

Ogarnie z tym sprzętem co podałem?

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano

Ehh... ja niechce propozycji nowego zasilacza tylko chce wiedziec czy ten podola.

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano

Nie rozumiesz że to jest tykająca bomba która prędzej czy później wywali i spali ci kompa?

Pomogłem? Daj LIKE

 

Ciebie to nic nie kosztuje! Ale mnie motywuje

Opublikowano

Koystam z tego zasilacza ~3lata i nigdy nic sie nie dzialo, teraz tylko chce karte graficzna wymiienic i nwm czy uciagnie

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Opublikowano

Bez jaj panowie, rozumiem że jakby był obciążony jakimś testem wykorzystującym 100% mocy przez kilkanaście godzin, ale podczas normalnej pracy czy chwilowego grania nic nie powinno się stać w najbliższym czasie. Zasilacz to złom, ale nie wybuchnie po pięciu minutach.

Opublikowano

No właśnie kurde... Korzystam z niego już dosyć długo i nic się nie dzieje...  A na każdym forum spam, że cały dom mi wysadzi -.-

Jeżeli pomogłem podziękuj klikając Lubie to! <3


sygna1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...