Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Crash podczas włączania gry.


vixus9632

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wyskakuje mi to jak wlaczam minecrafta ;x

 

---- Minecraft Crash Report ----
// There are four lights!

Time: 29.04.14 13:54
Description: Initializing game

org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:244)
    at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
    at azd.Z(SourceFile:367)
    at azd.e(SourceFile:689)
    at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:103)


A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
---------------------------------------------------------------------------------------

-- Head --
Stacktrace:
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
    at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:244)
    at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
    at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
    at azd.Z(SourceFile:367)

-- Initialization --
Details:
Stacktrace:
    at azd.e(SourceFile:689)
    at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:103)

-- System Details --
Details:
    Minecraft Version: 1.7.2
    Operating System: Windows XP (x86) version 5.1
    Java Version: 1.7.0_55, Oracle Corporation
    Java VM Version: Java HotSpot(TM) Client VM (mixed mode, sharing), Oracle Corporation
    Memory: 3688848 bytes (3 MB) / 26808320 bytes (25 MB) up to 518979584 bytes (494 MB)
    JVM Flags: 2 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx512M
    AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
    IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
    Launched Version: 1.7.2
    LWJGL: 2.9.0
    OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
    Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
    Type: Client (map_client.txt)
    Resource Packs: [ZwaXx Pack.zip]
    Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
    Profiler Position: N/A (disabled)
    Vec3 Pool Size: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
    Anisotropic Filtering: On (16)
Opublikowano

mozna tu  crascha podac ? bo jak tak  to powiem wprost   duzo  gram na modach  na  by zyczy   i  kumam  duzo z nich   ;ale  ost   cos  mi  sie  dzieje  z java  a nie wiem  co 

Opublikowano

jak grasz na modach to może w tym tkwić problem, jakiś mod nie jest kompatybilny. Ściąg najnowszą wersje by Zyczu a grasz na oryginalnych modach By Zyczu czy wgrywałeś do jakiejś paczki inne mody?

76561198056293092.png

Opublikowano

chyba jedynie @qweqwedc potrafi czytać po angielsku 

sterowniki aktualizacja wymagana natychmiastowo  i java

 

Kolego moim zdaniem 494mb ram na mody to za mało musisz zwiększyć wartość 

Potrzebujesz kompleksowej i darmowej  pomocy przy serwerze minecraft ?


 A może Twój serwer nawiedzają lagi i crashe ?  Nie mogłeś trafić lepiej!     :)


>> Pisz GG:49491819 <<


 


Bo przecież pomaganie to przyjemność 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...