Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Operacja Franciszek - Wykreowana postać przez lewaków.


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ogólnie leje z beki.

 

 

 

 

 


 Jak media i lewica wykreowały naiwny i fałszywy obraz Franciszka?

Jaki naprawdę jest papież Franciszek: konserwatywny, lewicowy, antyklerykalny, ubogi, liberalny, a może rewolucyjny? Zamierza dokonać przewrotu w Kościele i gruntownie zreformować podstawy wiary? Zmieni nauczanie Kościoła m.in. w kwestii rozwodów i obrony życia poczętego? Jest tak liberalny, że wprowadzi kapłaństwo kobiet? A może głównie zajmować go będzie zwalczanie bogactwa wśród biskupów i głoszenie Ewangelii?

Tomasz Terlikowski w "Operacji Franciszek" (Wyd. Fronda) uważa, że papież Franciszek został nowym idolem lewicy i mainstreamowych mediów, które przypisują mu - zdaniem publicysty - nieprawdopodobne poczynania, poglądy, cechy i zamiary. Jak wiele ten publiczny, wykreowany przez media, wizerunek papieża ma wspólnego z rzeczywistością? Która "wersja" papieża Franciszka jest prawdziwa?
 

 

 

źródło : wp.pl



 

Opublikowano

i wszystko jasne 

 

 

No pierdol pierdol dalej poslucham.

 

Wp akurat jest jednym z nielicznych normalnych źródeł informacji i tak dalej...

Opublikowano

No pierdol pierdol dalej poslucham.

 

Wp akurat jest jednym z nielicznych normalnych źródeł informacji i tak dalej...

 

Dalej czytaj wp, najlepsze źródło informacji.

Opublikowano

No pierdol pierdol dalej poslucham.

 

Wp akurat jest jednym z nielicznych normalnych źródeł informacji i tak dalej...

Podobnie jak fakt, super express i onet, co nie?

 

Beka, po raz pierwszy od długiego czasu w tym zacofany, konserwatywnym kościele pojawił się ktoś liberalny, z pomysłami, który chce dobrze dla ludzi a nie dla kościoła i jedzie go pół Watykanu i pajacowate media przyklejając etykietkę "Lidera lewaków".

 

Żałosne, po prostu żałosne. Kościół jest bardziej zepsutą instytucją niż myślałem...

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Byle, żeby nie zwolił na śluby i małzeństwa homo.Ogólnie jest dobrym papieżem.KK od dłuższego czasu się "protestantyzuje" i w sumie dobrze.

Opublikowano

Podobnie jak fakt, super express i onet, co nie?

 

Beka, po raz pierwszy od długiego czasu w tym zacofany, konserwatywnym kościele pojawił się ktoś liberalny, z pomysłami, który chce dobrze dla ludzi a nie dla kościoła i jedzie go pół Watykanu i pajacowate media przyklejając etykietkę "Lidera lewaków".

 

Żałosne, po prostu żałosne. Kościół jest bardziej zepsutą instytucją niż myślałem...

Może to nie kościół jest zepsuty tylko człowiek? Zawsze znajdą się jakieś toksyczne osoby które będą obrażać innych.

1330007971-U359964.png

 

Opublikowano

Franciszek jest super. Mi sie wydaje, ze ci wszyscy kardynałowie się zmowili i wybrali jego specjalnie, aby rozwalil Kosciol swoja miekkoscia a tu BAM- okazał się bardzo dobrym strategiem i przywodcą Koscioła, w dodatku bardziej medialnym niz Benedykt. Nie ignoruje problemu pedofilii, sprytnie omija tematy z tym zwiazane oraz otwarcie mowi o lobbowaniu w wywiadach. Nie no, on jest super :)

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

katolik nie może być lewicowcem , a co dopiero papież . 

facebook%20tlo%20Polska%20glosem-kopia%2

 

Pomniki powinno się stawiać bohaterom którzy oddali życie za wiarę, bliźniego czy ojczyznę, a nie homotęczę dla pedałów.

Opublikowano

Media tego typu, ogrom tabloidów podaje ludziom papkę o ich ulubionym smaku - przekrętów, afer, skandali, etc. Kto ma wiedzieć, co dzieje się na prawdę, nie da się zwieść tym obłudom, wszyscy inni to zwykłe mięso, które karmi pasożyty. Całe szczęście każdy człowiek może sie opamiętać i przejrzeć na oczy, czego wam szczerze zyczę. Mniej debili z orzechem zamiast mózgu - mniej zawiści.

sygna.png

Opublikowano

katolik nie może być lewicowcem , a co dopiero papież . 

Szczerze mówiąc? To myślę, że papież jest na tyle mądrym człowiekiem, że ma własne poglądy, niekwalifikujące się do śmiesznych podziałów na lewicę/prawicę ;)

 

Może to nie kościół jest zepsuty tylko człowiek? Zawsze znajdą się jakieś toksyczne osoby które będą obrażać innych.

Masz na myśli zepsutych ludzi w mediach czy zepsutego papieża? Bo osobiście uważam, że postawa Franciszka to najbardziej ludzka i dobra postawa dla człowieka i jeśli to jest dla ciebie zepsucie to pozdro.

 

Franciszek jest super. Mi sie wydaje, ze ci wszyscy kardynałowie się zmowili i wybrali jego specjalnie, aby rozwalil Kosciol swoja miekkoscia a tu BAM- okazał się bardzo dobrym strategiem i przywodcą Koscioła, w dodatku bardziej medialnym niz Benedykt. Nie ignoruje problemu pedofilii, sprytnie omija tematy z tym zwiazane oraz otwarcie mowi o lobbowaniu w wywiadach. Nie no, on jest super  :)

Myślę, że kościół ma też wpływy w mediach i jest on podkurwiany przez własnych, ukochanych członków kościoła, którzy trzęsą portkami, że po zmianach jakie wprowadzi stracą mercedesa z hajsu z ofiar ;)

742611478555387739101.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...