Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź] MokryRyszard.pl Start 23:00


Zielak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

hah reklama u nitra na fp i 1.2k luda na starcie bedzie jakies 700 pewnie tylko str cos nie dziala

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

Beka, server pod IS + chcą wyciągnać wasze dane 

 

Z dupy nie tworzy się takich server za 5 minut start :)

 

 

Zielak aka Cielak, co u Ciebie? Ostatnio się do nas nie odzywasz :/ Rzal i bul :/ A myślałem że sie bardziej zaprzyjaźniliśmy <na_serio> 

 

NitroZyniak? Kasa na IS na pl się skończyła? Trzeba odrobić straconą postać w lol?? A z resztą jebać Cię placku

 

 

 

Pozdro piss 

 

 

p.s zapraszam na kiełbaski.

 

p.s2

 

Nie polecam to raz

Zielak to zero to dwa

Nitro to zero to trzy

Serwer pod kase to cztery

 

To tyle, pięć.

 

 

Podjebujeta mój tekst, zara pobieram klienta i sprawdzimy co tam mamy ciekawe, czy backdoor, czy wysyłka pasów na maila ;)

 

Dajcie skana, to taka przestroga troche bo roznie z zielakiem jest:)

 

I biedaki strona Wam nie działa, co jest zielak tarcze nie dzialaja?  :v

 

 

Nie polecam to raz

Zielak to zero to dwa

Nitro to zero to trzy

Serwer pod kase to cztery

 

To tyle, pięć.

Opublikowano

Face palm , przecież to gunwo nie wystartuje nawet ...

yebany FAKE , server syf , prezka syf a te 1,2k osób które przegląda to tylko ze względu na to kto wstawił i kto tam niby jest Adminem .

 

[LCN]

nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

HAHAHAHAHAHAHAHA ZIELAK xD KURWA ;P

 

 

Gramy na pełnej pompie.

Udowodnij mu, że zadarł nie z tą osobą. ~ Kazdar...

Opublikowano

To prawda że IS darmowy*

 

 

 

*darmowy w sensie, zę trzeba wejsc i zarejestrować się z refflinka ?? :) :)

Opublikowano

Face palm , przecież to gunwo nie wystartuje nawet ...

yebany FAKE , server syf , prezka syf a te 1,2k osób które przegląda to tylko ze względu na to kto wstawił i kto tam niby jest Adminem .

 

[LCN]

Skad wiesz skoro jeszcze nie wystartowal

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

Strona bedzie dzialac lajt

Ej ale co jak mi sie wlamiesz na kompa ? :( daj skana miszczu

 

@top: zapraszam na kanal 

xx
Opublikowano

nawet makin prezke oglądał :O

srednio.gif

 

[50]+ [100]+ [150]+ [200]+ [250]+ [300]+ [350] +[400]+ [450]+ [500]+ [550]+[600]+ [650]+ [700]- [750]- [800]- [850]-

 

Nie bądź luj daj LAJKA

Opublikowano

wiem to było stwierdzenie :P

 

Fajna strona z parima. Czekam na 1k + kont i ja dumpie :P

No super ekstra wspaniale

 

 

Mamy pelne zezwolenie na grafiki itp

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

Serwer Nitra?? Nie to żebym go nie lubił(a raczej jego filmów), ale ten serwer to będzie niewypał jak chuj. Pełno wieśniaków, a dokładniej 12 latków z JP armii, 0 kultury i atmosfera będzie zjebana, a raczej jej nie będzie. No cóż, wbije i zobacze ale narazie taka jest moja opinia.

Idę na przód, lecz niedługo spojrzę wstecz.

 

 

 

Opublikowano

To dlatego ss znajome ^^

A nazwa hmm... Nitruś się naogladal za dużo majnkraftow. Narazie 905 gości czyli napewno 905 typa z JP Armii.

Nie polecam, kradzione ss, ciekawe fo jeszcze ukradna :v

 

Wasze konta ukradną.

 

 

Radze nie robić tu takich samych passów jak macie na innych serwerach/kontach e-mail czy MPC itp, oryginalne pasy!!!

Opublikowano

Jeszcze w życiu nie widziałem tylu przeglądających jeden temat na mpcforum :D 
Nitro sam napisał że serwer dla beki ;) A wy spinacie dupsko...

Opublikowano

Boże dalej myślcie że ten serwer jest stawiany na "serio" Nitro z racji tego jaki jest + zielak robią coś dla trollu można wywniskować to po samej nazwie serwera jak i prezentacji...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...