Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostałeś połączony z serverem itd. <- jak zmienić ten napis?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!


1Wie ktoś może jak zmienić wypowiedzi NPC?(używam pliki warum.pl).


2.Powie mi ktoś jak zapisać zmiany w questach?


Naprzykład po przeczytaniu tenczowego kamienia wyświetla się ; Twoje umiejętności wzrosły na P , chcę zmienić na :


Twoje umiejętności wzrosły na poziom Perfect Master ~xxxMT2~


Edytuje ten quest w WinSCP zapisuje , jednak w grze nadal jest napis twoje um. wzrosly na P.


Musze coś wpisywac w maszynie albo coś?.


3.Jak zmienić napis  w lewym górnym rogu launchera?W moim przypadku to Warum.pl-najlepszy server metin2 <- jak to zmienić?SS w załączniku.


ZA POMOC DAJE LIMIT LAJKÓW!@@@ Z GÓRY DZIĘKUJE BARDZO ZA POMOC!


post-535026-0-14691200-1398609640.jpg

Opublikowano

Co do questów, to wydaje mi się, ze najpierw trzeba je znaleźć i usunąć z folderu "object", i dopiero wtedy wgrać ponownie.

Opublikowano

1.Rozpakuj locale i w Locale_game jest ten napis (Użyj NotePad++) :>

2.Najlepiej to ten Quest przenieś na pulpit i zmień nazwe a ten Quest już wgranY USUŃ !!! I Potem wgraj ten ze zmienioną nazwą (Używaj FileZilii a nie WinScp)

3.Spróbuj otworzyć ten Launcher programem :

Resource Hacker 3.6

Jak niebędzie można to DUPA ! :<

Myśle że pomogłem jak Ci pomogłem Daj TEGO LIKE ! :>

Opublikowano

Moge otworzyć ale co mam zrobić w tym programie?Tam moge wybrać pliki z clienta ale nieiwem które ;>

Napisałem Ci do punktu 1.Locale_game ten plik otwierasz -.-

CZYTAJ ! .....

Opublikowano

Dobrze bo jak jest ten napis warum.pl to normalnie sie mi wlacza seever i moge grac a jak tylko zmienie to wyskakuje mi blad .. nie pamietam jaka jest tresc jestem teraz w szkole ale wyskakuje (LOG) prototype i cos tam pisze :c

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...