Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pomuzcie Mi Bo Juz Mnie To All Wkurwi.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siema znowu zainstalowalem WarRock PH jeżeli ktos gra na tym WR PH to niech napisze bo mam problem z proxy bo zaden server sie nie wyswietla a konto zrobilem i potwierdzilem..

 

 

 

wiec kto gra w WarRock PH lub gral to niech mi poda NR GG albo dobre dzialające proxy!! sorki ale mnie to wkurwia juz przpraszam za te bluzgi

 

 

aaa Ej RMFC czy mogl bys mi obnizyc ostrzezenia o 20%?? prosze

Opublikowano

Hmm am asz neta chociażz 10 mb , żeby tam zagrać?

koxam.png

to było 19 vs 3 (ja w 3) na aim z awp ^^ U góry mój wynik :)

Opublikowano
:D To samo nie jestem geografem , żeby ci odległość podać , ale kiedyś pamiętam , że chyba RMFC mówił, że ma 16mb i mu strasznie lagowało ;p

koxam.png

to było 19 vs 3 (ja w 3) na aim z awp ^^ U góry mój wynik :)

Opublikowano

Co do grania w pozostałe wersje WarRocka, to sprawa przedstawia się następująco:

 

WarRock Korea - możne grać bez zmiany IP, jednakże rejestracja wymaga potwierdzenia sms-em co z naszego kraju jest niemożliwe.

 

WarRock Japan - rejestracja to 5 min roboty, lecz aby grać trzeba zmienić IP*.

 

WarRock Philipines - rejestacja jw., aby grać trzeba zmienić IP*.

 

* IP zmieniamy poprzez proxy. Działające(czyt, wolne) proxy jest bardzo ciężko znaleźć. Jeśli ktoś znajdzie wolne proxy i będzie grać na nim w WRa, to oczywiste że gdy druga osoba będzie chciała z niego skorzystać, nie wyświetli jej się lista serwerów lub będzie miała problemy z logowaniem.

off

Opublikowano

jest to bardzo trudne znalezienie takich proxy

hmm program proxy switcher ci w tym pomoze ciezki w obsludze ale mozna go opanowac

hmm net to nie wiem jak musi byc ale u mnie z 16 mb labi w ch** byly .. nie wiem czemu...

zostaje nam tylko granie w internationala

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...