Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego jest taki niski poziom graczy?


damian120796

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to możliwe ze jest 10 do 5 dla nas przegrywamy bitwę bo mnie to już wkur**a że ja od 3 dni przegrywam na 60 bitew wygrywam max 10 razy .Gram cały czas losowe nie wiem co już mam robić dziś grałem 4h i zarobiłem -200 tys!!! jak ja mam grac Object 704 bo raczej skaczę grac w tego wota 

                                                                                                   
 

Opublikowano

I co z tego ? nooby grają i tyle

nie musisz spamić na forum

 

@Temat zgłoszony

                                                 523561446660279974822.gif              

                                                                         

Opublikowano

Troszkę spamu napisałem ALE dopisałem jak grac object 704 więc czy to jest spam czy pytanie?

                                                                                                   
 

Opublikowano

Troszkę spamu napisałem ALE dopisałem jak grac object 704 więc czy to jest spam czy pytanie?

 

Ten czołg nadaje się do campienia najbardziej. Stoisz w krzaczku i walisz we wszystko co ma gąsienice i podświetla się na czerwono. 

Opublikowano

Pierw trzeba kogoś mieć do plutonu i to jeszcze rzadko kto chce grac bez mikro :)

                                                                                                   
 

Opublikowano

Pierw trzeba kogoś mieć do plutonu i to jeszcze rzadko kto chce grac bez mikro :)

 

Granie w plutonie w takie dni to najlepsze rozwiązanie na randomki (bo zawsze można grać na innych trybach).

 

Jak chcesz, to mogę z Tobą zagrać parę bitew (I zapraszam pewną osobę na pojedynek), ale to tak offtopem mówiąc.

jbc pisz pw

Opublikowano

Jak grać ob.704 hmmm... Coco jambo i do przodu :D

 

A tak na poważnie to taktyka nie zmieniła sie względem isu-152.

Siedzisz i strzelasz .

 

Ja jakoś nie mam takich problemów z wygranymi nie zleznie od dnia .

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

ob 704 , najwazniejsze to max camo na perkach , pozatym stoisz i strzelasz 

co do win rate , gdy grasz randomki solo to grasz 1vs 29 , patrz zeby nastukac fragow i dmg a nie wygrac za wszelka cene wtedy staty i  WR samo szybuje do gory .

i pierwsza zasada moich fioletowych kolegow : noobki zawsze wyjezdzaja pierwsi.

 

pozatym gdy nie idzie: zmien czolg na swoj "OP" , lub zmien server 

POZEGNANIE ZWOT I REST ... I POWROT

Opublikowano

Nie piszcie, że nie grać w wot i w week bo jakoś bez problemu mam cały czas 56% rec wn.

Samemu też coś trzeba pokazać w bitwie.

Ob 704 często gram w 1/2 lini bo ma świetne camo i pancerz coś dinga.

Tak tylko zauważ że nie każdy sie stara w bitwie i potem płacz i nie dowierzanie ...

 

Co do 2 lini to bym uważał przy 10 bo jeden WTF i może być krucho .(albo foch FV itd)

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

Tak tylko zauważ że nie każdy sie stara w bitwie i potem płacz i nie dowierzanie ...

 

Co do 2 lini to bym uważał przy 10 bo jeden WTF i może być krucho .(albo foch FV itd)

 

FV go ściągnie przy farcie.

Jeżeli gra już w 1 lub 2 linii to na pewno sam stać nie może, bo wtedy WT go skończy w 6 sekund.

Opublikowano

 

 

 

I jak tu grac... wygrali przez okupacje bazy bo nie dalem rady przebic sie przez obstawe VIII z 100% bo rld mnie blokowal.

 

Nie da sie zrobic samemu dobrych statystyk

 

Pisanie zeby nie grac na staty.. Jak ktos nie potrafi grac to niech nie pisze 4fun.. glupie tlumaczenie

athlonsygnaturka.png

Opublikowano

Co ty porównujesz T34- czołg premium do ob.704...

                                                                                                   
 

Opublikowano
Nie da sie zrobic samemu dobrych statystyk

 

http://www.noobmeter.com/player/eu/kyra2k/516677494/

2700WN8, gra samemu.

http://www.noobmeter.com/player/eu/dawits100/501617953/

2900WN8, gra samemu.

 

 

 

http://www.noobmeter.com/player/eu/tomjur75/506492462/

Powyższe osoby rozwala bez problemu.

 

 

Jak widzisz, jak się potrafi grać, samemu można zrobić więcej, niż pomidorowy pluton razem wzięty.

 

Wracając do tematu. Ten czołg ma op camo i przydałoby się to wykorzystywać. Krzaczek + siata i wal. Na tych tierach to normalne, że wychodzisz na -.

Opublikowano

Co ty porównujesz T34- czołg premium do ob.704...

Gdzies napisalem porownanie ? nie.. pisalem o dzieciach grajacych w wota ( jak i inne gry online )

 

 

http://www.noobmeter.com/player/eu/kyra2k/516677494/

2700WN8, gra samemu.

http://www.noobmeter.com/player/eu/dawits100/501617953/

2900WN8, gra samemu.

 

 

 

http://www.noobmeter.com/player/eu/tomjur75/506492462/

Powyższe osoby rozwala bez problemu.

 

 

Jak widzisz, jak się potrafi grać, samemu można zrobić więcej, niż pomidorowy pluton razem wzięty.

 

Wracając do tematu. Ten czołg ma op camo i przydałoby się to wykorzystywać. Krzaczek + siata i wal. Na tych tierach to normalne, że wychodzisz na -.

 

 

Troche w to nie wierze za graja ciagle solo bo nie raz juz spotykalem fioletowych mistrzow co w bitwie samemu nic nie potrafili zrobic nie liczac bicia czerwonych graczy

athlonsygnaturka.png

Opublikowano

Gdzies napisalem porownanie ? nie.. pisalem o dzieciach grajacych w wota ( jak i inne gry online )

 

 

 

Troche w to nie wierze za graja ciagle solo bo nie raz juz spotykalem fioletowych mistrzow co w bitwie samemu nic nie potrafili zrobic nie liczac bicia czerwonych graczy

 

Mam Ci kręcić filmiki z bitew jak sam gram?

Jeżeli myślisz (w tej grze myślenie to podstawa) to robisz świetnie wyniki.

 

ps rzadko gram plutony, ponieważ to strata czasu, bo wychodzę i biorę kolejny czołg, a tak muszę czekać. ;)

Opublikowano

tak jest ich coraz wiecej zwlaszcza ze w 9.0 zmienili autoaim i teraz po automatycznym celowaniu kazdy noob moze cos zrobic np ferdek jest zabojca dla takich dzieci i noobow a teraz autoaim celuje w dolna plyte wedlug mnie wg za bardzo ulatwilo gre teraz wot staje sie powoli gra arcade a nie strategiczna

Opublikowano

Mam Ci kręcić filmiki z bitew jak sam gram?

Jeżeli myślisz (w tej grze myślenie to podstawa) to robisz świetnie wyniki.

 

ps rzadko gram plutony, ponieważ to strata czasu, bo wychodzę i biorę kolejny czołg, a tak muszę czekać. ;)

 

To napisz co robisz w sytuacji kiedy twoja prawie cala druzyne jedzie np. na prawa strone a ty jestes z 2 czolgami na lewej. Po 2 minutach okazuje sie ze twoja prawa strona zostala zniszczona przez np. 6 czolgow a twoja strona daje sobie swietnie rade do czasu gdy nie zostaniesz otoczony

athlonsygnaturka.png

Opublikowano

To napisz co robisz w sytuacji kiedy twoja prawie cala druzyne jedzie np. na prawa strone a ty jestes z 2 czolgami na lewej. Po 2 minutach okazuje sie ze twoja prawa strona zostala zniszczona przez np. 6 czolgow a twoja strona daje sobie swietnie rade do czasu gdy nie zostaniesz otoczony

Co zrobisz ? nic nie zrobisz !

 

 

Jak sie umie grać to sie wygrywa  :

Mój procent zwycięstw przez ostatnie 1k bitew to 58 % .

 

Jak masz taka sytuacje to porozumiewając sie ze swoimi  sojusznikami ustalcie najlepsze możliwe pozycje obrony . Uwierz mi w takiej sytuacji nawet pomidor chce współpracować bo widzi że coś jest nie tak .

Ale zazwyczaj nic nie zrobisz .

Klan W-I-R Rekrutuje !

Wymagamy co najmniej jednej IX ale dobrze by było jakby ktoś miał dyszke :) Mamy własny TS3 i świetną atmosferę . Więcej info na priv .

Opublikowano

rs-nxlcaeeuzedmfbhkilvw.jpg

Ta jasne... Jak się umie grać to się wygrywa...

signature.png
113; 121; AMX 50B; AMX 50 Foch; Bat-Chatillon 25t; E100; VK 72.01 (K); FV215b (183); T110E5; IS-7; Object 263; Object 268; STB-1;

T34; IS6; Fcm 50t; Fcm36Pak40; T-15; VK 72.01 (K); T1E6; T26E4; T26E3
ESL: 28,729 golda + 28€

Opublikowano
http://www.noobmeter.com/player/eu/kyra2k/516677494/

2700WN8, gra samemu.

http://www.noobmeter.com/player/eu/dawits100/501617953/

2900WN8, gra samemu.

 

 

 

http://www.noobmeter.com/player/eu/tomjur75/506492462/

Powyższe osoby rozwala bez problemu.

 

 

Jak widzisz, jak się potrafi grać, samemu można zrobić więcej, niż pomidorowy pluton razem wzięty.

 

Wracając do tematu. Ten czołg ma op camo i przydałoby się to wykorzystywać. Krzaczek + siata i wal. Na tych tierach to normalne, że wychodzisz na -.

 

 

Nie porównuj stat z 1 dnia, bo mogę grać cały czas td i mieć ponad 3k.

Mogę grać hellcatem i mogę mieć 4k.

Na dodatek mają po 2 i 8 bitwy, tym bardziej ...

 

Ob gra się łatwo, ponieważ ma fajne działo, dobra mobilność, dobre camo i pancerz.

 

 

Wykorzystuj to.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...