Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Poproszę o ocenę zestawu


green242424

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale stałe 60FPS? Czy mogą się spadki zdarzyć w 64P? ;D Tylko napiszcie mi czy ta płyta da mi możliwość wymiany procka w przyszłości?

Nie powinno być spadków. Ta, będziesz mógł wymienić.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Kontrastem. Tylko zmień grafikę na ASUS GTX770, chłodniejsza i cichsza.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Tak apropo płyty głownej czy w przyszłości bede mogł wymienic np. na i7 wiedząc, że jest pod takim samym socketem jaką ma mobo? czy bedą jakkeś ograniczenia w postaci, że nie obsluguje haswellów? Mogłby mi ktoś to wytłumaczyc?

Opublikowano

Tak apropo płyty głownej czy w przyszłości bede mogł wymienic np. na i7 wiedząc, że jest pod takim samym socketem jaką ma mobo? czy bedą jakkeś ograniczenia w postaci, że nie obsluguje haswellów? Mogłby mi ktoś to wytłumaczyc?

Będziesz mógł wymienić.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

www.morele.net/inventory/info/r5lOtb/

 

Czy ta płyta da radę, gdy będe chcial podkrecic karte czy nie zabardzo? Jak nie to jaką polecacie? i czy warto podkrecać karte czy daje więcej fpsow?

Opublikowano

www.morele.net/inventory/info/r5lOtb/

 

 

 

Czy ta płyta da radę, gdy będe chcial podkrecic karte czy nie zabardzo? Jak nie to jaką polecacie? i czy warto podkrecać karte czy daje więcej fpsow?

 

FPS mogą się zwiększyć ale nie muszą. Szczerze mówiąc nie wiem czy na tej płycie podkręcisz kartę.

 

Wiem tylko, że dysk który wziąłeś jest jednym z bardziej awaryjnych dysków.

 

Weź to zamiast Seagate:

 

 

http://www.morele.net/dysk-western-digital-caviar-blue-3-5-1tb-sata-600-7200rpm-64mb-cache-wd10ezex-479659/
Opublikowano

Moj budżet trochę się zwiększył i moge dopłacić 150zł, i myślę, żeby wsadzić tam i5 4670 ( bez k ) zamiast i5 4440 i grafikę MSI GTX 770. Najlepiej jakby ktoś zlozyl mi jeszcze raz sprzęt, z tym prockem i kartą i monitorem, którym podałem.

Opublikowano

Widzę, że tu nadal poleca się drogiego w cholerę GeForce GTX 770, zamiast znacznie lepszej pod względem ceny

www.morele.net/karta-graficzna-asus-radeon-r9-280x-top-dc2-3gb-gddr5-384bit-2dvi-hdmi-dp-pcie3-0-r9280x-dc2t-3gd5-610689/ 

.

Branie i5-4670K bez płyty pokroju B85 Killer (+ 70 PLN) i chłodzenia (~100 PLN) nie ma sensu. 

 

Dopłać te pieniądze do lepszego monitora. Przy zaoszczędzeniu 100 PLN z GTX 770 byłoby Cię stać na:

http://www.morele.net/monitor-led-benq-gw2460hm-9h-l9glb-qbe-531637/

24 cale, Flicker-Free. Monitor stworzony dla graczy ;)

Opublikowano
www.morele.net/inventory/info/r5lOtb/

Czy ta płyta da radę, gdy będe chcial podkrecic karte czy nie zabardzo?

 

Płyta główna nie ma nic wspólnego z podkręcaniem karty graficznej.

 

Jeśli chodzi o płytę to dorzuć do pełnowymiarowego ATX

http://www.morele.net/plyta-glowna-asrock-b85-pro4-lga1150-atx-hdmi-dvi-vga-snd-gln-u3-sata3-in-b85-pro4-581488/
Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.
http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/
to ta usługa.
Jeśli będziesz zamawiał to przy zamówieniu w polu kod promocyjny wpisz
O44Y129AC8
i naciśnij obok wyślij to koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.
Alternatywnie zamiast montażu możesz wybrać kartę sieciową wi-fi Asusa, dokładnie taką
http://www.morele.net/karta-sieciowa-asus-usb-n10-nano-621331/
Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu
WP35ZXZG5A
Opublikowano

Ja mam na myśli i5 4670 bez k, bo raczej nie opłaca mi się podkręcać jeśli mam dodatkowo wydać 300+ na lepsze chłodzenie, a co do GTX 770 badziej się go poleca, bo w większości gier lepiej wypada. A jeśli chodzi o monitor, ten mi w zupełności powinien wystarczyć.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...