Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błędy podczas robienia serwera hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To tak podczas robienia serwera hamachi mam parę błędów, a więc do rzeczy :

 

- Nie mogę połączyć się z ftp 

- Porty nie chcą mi się włączyć

- Podczas połączenia z navicatem mam błąd 

- Gdy ustawię ip w hamachi z końcówką 100 podczas ponownego wejścia go nie ma tak samo z maską ustawiam 255.0.0.0 a po ponownym wejściu jest inna.

 

Wie ktoś jak poradzić sobie z tymi błędami?

 

Z góry dziękuję.

 

Opublikowano

1. Wpisz /etc/rc.d/netif restart i polacz się ponownie.

2.włącz portmapa jako administrator lub pobierz innego.

3. To samo co w pkt 1 lub zrob poprawnie sysinstall

4.tak ma być, każdy tak ma.

da5e9f82fbb05240438e374847f4a6f9.gif

Opublikowano

Coś blokuje Ci te porty jeśli masz GG,Skype,Antywirus  lub innego typu programy  wyłacz je !!!!

Opublikowano

Avast mam wyłączonego gg ani skejpa nie mam.

 

Jeszcze wyłącz zaporę.

 

A do clienta możesz się połączyć?

 
A w konsoli nie wyskakują ci żadne błędy?
Opublikowano

 


- Gdy ustawię ip w hamachi z końcówką 100 podczas ponownego wejścia go nie ma tak samo z maską ustawiam 255.0.0.0 a po ponownym wejściu jest inna.

 

 

 

Co to za gotowiec jest, terenzo?

Opublikowano

Zgodnie z tym poradnikiem wszystko robisz?


Jezeli coś dalej Ci nie idzie, odinstaluj Avasta, ale przed tym przeczyść kompa z syfów. Dodatkowo powiedz mi jeszcze jaki masz internet.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...