Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Freebuild za starych dobrych czasów?


Gość EvilBadDream

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejo, 
Ostatnio przypomniały mi się dawne serwery FreeBuild ciekawe prace, firmy, aukcje, targi, działki, automatyczne kopalnie, drop z rud i mam pytanie do was czy warto zrobić taki serwer, dużo osób będzie grać?

Opublikowano

Na serwerze gracze będą w końcu kto by nie chciał pograć na starym dobrym FB.

Ale należy pamiętać o zgranym teamie, konfiguracji pluginów oraz żeby serwer jakoś wyglądał (ładny spawn, budynki itd).

1399648286-U815990.png

Opublikowano

Na serwerze gracze będą w końcu kto by nie chciał pograć na starym dobrym FB.

Ale należy pamiętać o zgranym teamie, konfiguracji pluginów oraz żeby serwer jakoś wyglądał (ładny spawn, budynki itd).

 

Witaj,

Zapewne, dużo osób gra na serwerach FreeBuild.

Jeżeli będziesz miał duzo slotów serwer ci sie uda ;).

Ale oczywiście musisz sie znać na konfiguracjach pluginów.

Co do pluginów to będą dobrze skonfigurowane gorzej z mapą xD

Opublikowano

Te stare czasy na themine.pl, taki duży serwer a każdy czit z nodusa działał. Chciałbym, żeby te czasy wróciły ^_^

 

Więc wiesz, jak chcesz dużo graczy to nie instaluj żadnych nocheatów :D

Jesli pomoglem daj Like.

Opublikowano

Te stare czasy na themine.pl, taki duży serwer a każdy czit z nodusa działał. Chciałbym, żeby te czasy wróciły ^_^

 

Więc wiesz, jak chcesz dużo graczy to nie instaluj żadnych nocheatów :D

Tsa, a na helpop co 1 min admin sprawdz gracza duparomana on ma czity ! 

Na anty x-ray nie wgram ale no cheat wgram zeby nie mozna bylo latac.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...